Tripadvisori rakenduse offline võimalus

Kas keegi on hiljuti Tripadvisori androidi rakenduses mõne sihtkoha jaoks Offline võimalust kasutanud? Kaks aastat tagasi kasutasin, oli hea, nüüd installisin uude telefoni rakenduse ning no ei leia Offline võimalust. 

Mul oli paar aastat tagasi sama probleem, siis jätsin teema katki... Aga telefon oli siis sama, pigem äkki äpp sai mingi uuenduse?

Nüüd leidsin selle, äkki aitab sind?!

Tänud, tuhnisin veel postitustes, ning tundub, et Offline võimalus ongi hiljuti rakendusest maha võetud (ning ma pole ainus nördinu). Ma ei tea, kuhu sul plaanis minna, aga võimalusel osta kohalik SIM kaart ja sellega hulga parem... kasutada Google Mapsi, Tripadvisorit jne

Ega elu mõistagi seisma ei jää, sihtkohaks Itaalia ja aegajalt TA vaatamiseks Internetti kasutada jaksab ka Eesti SIM kaardiga.

Kuskil eelmise aasta lõpu poole muutis Tripadvisor oma kujundust ning ma ei suutnud alguses Androidi versioonis isegi elementaarseid asju leida. Võibolla tegidki siis suuremat sorti uuendused. 

Õnneks praeguste hindade juures pole ELi riikides oma SIM kasutamine enam eriline kulu.  Mul oli näiteks Horvaatias 7  päeva nett sees ja arve tuli selle eest 12 eur kopikatega.