Tsikliga Gruusias 2016

18 juuli alustasime reisi läbi Poola ja Ukraina, Laevaga Odessast Batumisse. Blogi jookseb http://twinnipoeg.blogspot.com.ee

Tervitades Tauno ja Madli.

Väga lahe reis ja blogi! Ajas endal ka reisisipelgad selga mööda jooksma.
Odesssas sai autoga lähiminevikus üksi käidud. Kaukaasiasse pole tükk aega saanud. Kisub hirmsasti.
Kuidas sõiduautoga sama ületust kasutada oleks?

Nauditav lugemine, huviga ootan järge.

Musta mere peal tegeleb laevandusega selline firma nigut UKRFerry. http://www.ukrferry.com. Läev on raju, 2 telekat ja tekk kus lösutada ja delfiinivaatlusi teha. Laevale sõidavad esmalt rongid ning seejärel rekkad ning viimasena sõiduautod ja tsiklid. maksab 2 inimest ja auto/moto kuskil 400 eur reis. Reis kestab 2 päeva ning sisse on arvestatud ka 6 söögikorda. Meie võtsime c kajuti, mis on siis 10 dollarit kallim kui ilma aknata. Kõigis kajutites on duss ja wc. Kui kodumaal tagasi, võin anda konkreetsed kordinaadid , kus on kontor ja kellega kontakteeruda, et laeva saada. Ise sai see tee valitud sellepärast, et laevas saab enne gruusiat 2 päeva puhata ja kohale jõudes algab kohe aktiivne kulgemine.

Väga huvitav variant. Link otse ei avane, aga otsingumootorisse sisestades küll (arvatavasti uue trip.ee uuenduse rõõmud). Panen prooviks uuesti http://www.ukrferry.com/

Oleme nüüd tervelt ja õnnelikult tagasi, kui on küsimusi, andke tuld.

Mõnus ja informatiivne blogi. Tänud. Ilmselt leiad ka kodus mahti veidi reavahesid lisada, et lihtsam oleks lugeda.

Srry, kuna ainus kaasasolev aparaat millega blogi kirjutada oli ka meie navigaator ja sünnipäraselt on ta iplääd, siis blogi koos piltidega ja korrektselt kribada on keeruline, aga luban, et lähipäevil parandan vead ning teen korrektuurid. Vabandust :)

Vabandada pole vaja, see oli arusaadav, et reisil tehtud. Kuidagi oskasid isegi midagi sellist postitustesse panna, mida tavaliselt koged ainult kohapeal.