Türgi liiri hetkeseis.

Nüüd kui liir on langenud ligi 40% kas on see turistidele soodne? Kas kaubad ja teenused on odavamad võrreldes eelmiste aastatega? 

Tere!Kui sa kuu aega tagasi said 1 euro eest 5,5 Türgi liiri ja nüüd saad 1 euri eest 8 Türgi liiri, siis vastates Sinu küsimusele, et jah, praegu on hulga odavam Türki reisida. Ehk kui Türgis maksab praad 5,5 liiri, siis sinule ei maksa see enam 1 euro, vaid hoopis 0,7 eurot.Head reisimist!

Küsimus on pisut totakalt sõnastatud.Trav3113r seletas õigesti, kuid jättis mainimata, et ega hinnad numbriliselt liirides väiksemad ei ole. Liirides iseenesest võivad hinnad tõusta, eriti turisti kaupadel-teenustel kuna kaupmees endiselt soovib saada samapalju eurosid oma kauba eest.Ja kuna liir laseb hetkel nagu jo-jo siis võivad kaupmehed keelduda hindade määramisest ja arveldamisest liirides, eriti kallimate tööstuskaupade puhul.

bussipilet Alanyas maksab ikka 3 liiri,voi 1 euro,voi 1 dollar....igayks valib ise,millises rahas maksta...kohaliku elu praegune olukord veel midagi ei ole muutnud,aga importkaupade hinnad kyll.Efes õlu nagu maksis 7,5 TL,maksab ka praegu,massaaz ,saun...Mahmutlaris maksab 100 TL,nagu ka aasta tagasi.