Viimased kommentaarid

Sellisel juhul on kahju kui see nii on. Siiani tundus TA olevat veel üks vähestest nö klassikalistest lennufirmadest.

Ja mis see oh õudust peaks tähendama?

Istekohti pole minuteada Smartlynxile kunagi osta saanud.

Kas sa ei tea siis mida LOT tähendab?  Late or Tommorow

Kindlasti tasuks ära käia Jökulsarlonis. Vahetpole kas sõidate ringi või püsite Reykjaviki juures.

Tavidis on teenustasu ainult 2 euri ja tagasi ostavad tseki alusel ilma teenustasuta. Kusjuures enamikel juhtudel on ka kurss parem.

Salva vahepeal müüs rendiauto kindlustust lisakindlustusena reisikindlustusele

Jah see nupp tuleb sissevajutada pastaka (millega demonstreeris poemüüja) kuid nüüd on  selline kohver, millelk seda ei ole.

Lugesin seda ikka ennem aga targemaks ei saanud

ja .... küsimus...probleem olid mis?

Alexz kui tahad sellistel tingimustel reisida lasekäia. Aga väita, et see on normaalsus on liialdus.  Sõltumata, kas reiskorraldaja on Viru Reisid vms.

Küsiks veel, et mis pani sind nendega järgmisele reisile minema, On see ming i maso vms.

Sommerrock oled kindel, et õige teema tabasid?

Lisaks sellele, et Viru Reisidega reisimine ei peaks olema reis-tööta-õpi programm. Lisaks sellele, et õpi bussi ratast vahetame jne.
Kui müüakse kõigi mugavustega bussiga BUSSIREIS siis nii peab olema, mitte vahetame rehve, lisa<
me gaase, keelame WC jms. Kui programmis on mistahes hinna eest lubatud mugavustega buss siis nii see peab olema.

Täitsa ohutu, vähemalt praegu, tulin alles nädal tagasi. Loodetavasti on rahulik ka kevadel...

Mis jõud paneb kedagi bussiga sellist teekonda läbima? Lihtsalt öeldes ei saa aru.

tänan, seda ma arvasin.

Mida tähendab TA lehel (mis on nende kahe asja erinevus) ma saan aru, et see teine on ümberistumine Istanbulis, kuid mida see esimene tähendab? Mõlemad käivad ühe lennu Zanzibar-Tallinn kohta, 50 min on Kilimanjaros. Kas seal tuleb ka lennukit vahetada?

Stopovers (No Connecting Flight) for 50 min 
Layovers & Connecting Flights for 3 h 50 min

Ega seal palju valikuid minuteada ei ole võrreldes nt Jurmalaga. Enamikes hotellides sh Tallinkis on ainult heal juhul saun ja mullivann. Nendega võrreldes on üsna suur ja korralik Wellton. See on selline Tallina Tallink spa hotelli "vaene sugulane". Hotell ise on hea, asukoht ka.

Tegelikult juhtub see, et Sa võid haigeks jääda. Ja oi seda kisa siis.. Variant kaks kui kõik vaktsineerimised tehtud, aga vakts passi ei ole siis. ma ei ole kindel mis Tansaanias juhtub, kuid loogiliselt võttes saadetsakse tagasi sinna kust tulid kahjuks. eeldusel, et nad kontrollivad.

Siit ka küsimus, kas kõvakohver kaitseb igasuguste "kõrvaliste vedelike eest"?

No aga kuidas siis asjad pakkida. Siiani olen liikide kaupa kilekottidesse pannud ja siis kohvrisse. Aga nüüd???

Kui reisida riiki, mis on keelanud plastikkotid, siis kas tasub osta nö kõvakohver? On sellel ka eelis kangast kohvri ees?

Olen ostmas uut kohvrit ja mind on edukalt siiani teeninud 12-13 aastat üsna odav kangaskohver. Samas plaanis järgmine aasta Tansaaniasse minna, neil on kilekoti keeld. Siiani pakkisin alati esmalt kilekottidesse ja siis kohvrisse ja olulisi probleeme ei ole nagu olnud. Nüüd mõtlen, et kui kilekotid pole lubatud, äkki oleks mõistlikum osta kõvakohver. Kellel kogemusi, on see kõvakohver vihma-vee-kõrval kohvris lekkiva veinipudeli jm vedeliku eest paremini kaitstud?

Meenutab seda, kui turule tuli Cherry ja peale seda kohe Chilli.

Mina olen märganud, et kindlustus katab siis reisifirma pankroti kui ei sõlmi nö "automaatset lepingut iseteeninduses" nt kui reisitõrke kindlustus peaks olema suurem, kui automaatselt pakutud maksimum 2000 euri ja nad teevad personaalse pakkumise, siis tavaliselt pakutakse neid võimalusi juurde. Minu kogemused on ainult Ergo ja Salvaga.


Aga loe tingimusi ja ürita suhelda nendega otse, juhul kui klienditeenindus veel töötab. Mingit infot nad peavad ikka andma, isegi lennujaamas. 

ja kus nendega siis käidud sai, millal, mis seal ägedat oli (nt võrreldes teiste reisikorraldajatega)? Inimene registreerib ennast kasutajaks tund aega tagasi selleks, et teisel leheküljel olevale sõnumile vastata? Kõlab selliselt, et väga tõsiselt võtta ei tasuks.

Hbert mis väärtuses dollaritest alates oli kurss soodsam?