Viimased kommentaarid

Ma ei tea kas see ka alati tõele vastab, kuid olen kuulnud kohalikult reisiesindajalt, et Kavosi autorendifirmad võivad nõuda ka tagatist krdiit kaardilt, mida muidu mujal saarel ei harrastata. Võib-olla see on sõltuvuses rahvusest....

Oh my god. Sügav kaastunne. Kavost nimetavad kohalikud idiootide külaks, sa oleks nagu lahkunud Kreekast ja sattunud Uk-sse. See on briti noorte peoküla sellest ka nimetus idiot´s village.
Igas teises majas on arstipunkt ja apteek, hinnad on esitatud naeltes jms.
Isegi pita gyrosel on kohalikud söögikohad asendanud suurepärase kreeka jogurti odava vist mootoriõlist tehtud majoneesiga, sest see on nendele koduselt mugav. Milleks suurepärased kreeka maitseained kui võib nagu Mcdonaldsis kõik majo ja ketsupi seguga üleujutada ja selle cocaga alla loputada. Kreekast ei ole seal külas midagi järel, isegi enamik suveniire olid minumeelest Uk-ga seotud.

12 päeva seal ei ole midagi teha. Loodetavasti on teil vähemalt kellelgi juhiluba. Parem hakka kohe autorendi pakkumisi lappama. Ülejäänud Korfu on super.
Meie olime seal vast paar tundi ja sellest piisas. Läksime ka ainult sellepärast, et seda küla omasilmaga näha, ei oleks uskunud, et selline asi olemas võiks olla muidu suurepärasel saarel. Autoga olge külas ettevaatlikud kuna purjus brittidel on kombeks valel ajal auto ette tuikuda.

Kas mobiil ID-d ei ole?
Plaan C võiks sel juhul olla, et ema esitab avalduse.
Tegelikult peaks DHL ekspressiga jõudma see sinna paari päevaga, saatmiskulu on muidugi kõrge.

Tõeliselt lahe kirjeldus.
Kas kütusehindade puhul kehtib ka mingi loogika, et suurlinnades odavam, üksikus teeäärses tanklas kallim. Või on mõni kett oluliselt odavam kui teine?

Antinoos on peldik, soovitan eemale hoida ja midagi muud valida.

Kas keegi teab midagi Christiana Beachi kohta? Tripadvisor oli väga laialivalguv

Võtsime Focuse, autoeurope.eu kaudu (kõige soodsam) rendifirma oli Thrifty.
Kusjuures üks päev extra mõtlemist läks maksma ca 45 extra eurot. Ööjooksul oli hind tõusnud.

Reisime kahekesi (2 naisterahvast 1 load, teisel ei ole). Kardan kõige rohkem, et rahvusparkides võib jäda focuse kõrgus liige madalaks. Oleme sõitnud Yarisega "matkaradadel" Islandil ja kohati tundus küll, et põhi võib kinni jääda (ei olnud F teed).
Kui suure tõenäosusega on focusel või escapel see kiiruse ületamise hoidik? Autorendi andmetest seda ei näe-kirjeldata.

Käisin paar aastat tagasi Finnmatkat´ega. Nad äkki müüvad mõistliku hinnaga ainult lennupileteid ka.

Tänud. Just Chicago hotelliga tegemist. Seal oli veel kahe reaga

Over night Valet parking rates are $44.00 free in/out service
Parking at next door Garage is $39.00 free in/out service

Järelikult siis ongi tasua edasi-tagasi sõitmise võimalus mingi aja jooksul (õnneks meil seda vaja ei ole). Pargime ja järgmine päev sõidame edasi.

Nüüd on ilmunud lennuaeg. Pühade ajal ei ole reisikorraldajaga ühendust võimalik võtta:)