Viimased kommentaarid

Muidugi raske aeg, Kellel turismis ei oleks. Lisaks sellele ei sõltu nende raskused ainult neist. Näiteks ei ole midagi kuulda Smartlynx seisust. Alles hiljuti läks või kohe läheb jälle üks massnõue kohtusse. Viimati oli see 400 tuhat pluss eurot seekord vist rohkem.

Nende turg on ju ehitatud baltikumi tsarteritele suures osas (jättes välja mõned riiklikud kauba ja inimeste lennud mis nad vahepeal riiklikul tellimusel tegid).

Lisaks arvestage kuidas Nova aktsiad on kukkunud aastaga ca 70%, siis tulemus ei saa olema ilus.

Splitist praamiga Vis i saarele.

Rõõmurull, palju see Nädalane Reis kokku kestis? Muuseas lennuk on ka ühistransport:)

Kumari Reisid lisandus nimekirja.

Sellele lehele ma juba googeldasin end. Kaubalennud ei ole minu arust iialgi olnud ja ei ole praegugi Tallinna lennujaama kodulehel, lihtsalt huvitas mis inimesi siis seal veatakse pisut imelike sihtkohtadega.

Laske inimesel unistada ja minna oma unistuste nelja tuhande km reisile. Kui pisut tark on saab juba poolel teel aru, et pole mõtet. Kui ennem aru ei saa siis vähemalt tagasiteel karantiinis.... võib-olla.

Kindlasti tasub külastamist Mont-Saint-Michel

To Mekor: Märts 2020????

No nii. Reisifirmad on nagu püramiidiskeem. Korjame raha tulevaste reiside eest kokku, aga kulutame kohe. Vastasel juhul oleks neil see raha alles. 

https://www.err.ee/1065447/turismifirmade-liit-kellelgi-ei-ole-voimalik-teha-tagasimakseid-ara-jaanud-voi-jaavate-reiside-eest

Poolakad on alati m...d olnud (vabandust väljendi pärast, mõte jääb samaks).. Kiusasid nad meid enne schengit ja kiusavad ka nüüd. Pressiteade oli ennem, et Valga-Valka lastakse töötajaid erikorra alusel.

Noh Kon on vait kui kult rukkis. Kuidas tundub idee lähiajal Egiptuses? Ei taha olla õel, kuid kuidagi ei suuda ennast sellise postituse puhul tagasi hoida:)

Mu Läti tuttav kes ka seal lõksus on ütles, et see pidi koosnema kõigi kolme riigi kodanikest ja liikuma hakkab see esialgsetel andmetel kell 16 Poola aja järgi ja seal jagatakse ka veel autod gruppidesse, mitte kõik ei saa korraga tulema. Samas pidi valitsema paras infosulg ja teadmatus. Kusagil Läti meedias oli vist teema, et on võimalik, et poolakad veel mõtlevad ümber vahepeal.

Sellest saab Balti kett vol 2 või Rail Baltic by road...

Aeroflot lõpetab Tln-Moskva neljapäeval

Tansaania peatas ka kõik rahvusvahelised lennud.

Finnair peatab Eesti ja baltikumi lennud. Eesti alates 17.03. Lisaks teised piirangud

https://www.iltalehti.fi/koronavirus/a/94bda098-1ca1-466e-a55b-b467e901d013

Luxexpress samuti tühistab rahv vahelised liinid v.a Helsingi-Peterburg

Norra sulgeb alates 16.03 ainult Norra kodanikud saavad riiki.

Triinu see seis muutub iga hetkega. Minna praegu kuhugi, ostes alles nüüd pileti-paketi on vastutustundetu. Karta on, et mingi hetk nad tahavad ja tulevad ka tagasi...

Piirangud piiranguteks, kuid tahate Te sinna tõesti minna???? Mis eesmärgil?

Huvitav teada, et keegi tahab veel vabatahtlikult turismisektorit toetada. Ma saan aru inimestest kes on kõhkleval seisukohal kui asjad ammu ostetud-makstud  ja tuleks rahaline kaotus. AGA nüüd plaanida mingit reisi lähimal tulevikus tundub küll vastutustundetu.