trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Ei tea, kuid kuhu iganes hakkad postitama, anna siia ka teada:) Loeks hea meelega.

Maliliisu Sinu näite puhul tasub ikkagi teha reisitõrge sest see katab ka reisi katkemise, ehk kui viiendal päeval on vaja ootamatuste tõttu koju tulla, siis see katab selle.

Salval on streik lisariskina võimalik osta: 5.3.3transpordiettevõtte või seda teenindava ettevõtte töökatkestuse (sh streigi) või reisipaketis sisalduva teenuse osutaja maksevõimetuse tõttu toimunud reisitõrge. Eelnev lisakaitse ei kohaldu reisiettevõtja maksevõimetuse tõttu tekkinud reisitõrkele. Osta tuleb vähemalt 30 päeva enne reisi algust. Kui reisi alguseni on jäänud vähem kui 30 päeava kehtib ainult siis, kui on ostetud vähemalt 48 tunni jooksul peale esimest makset.

Võimalik, et teemast mööda kuid kui odavalt Te neid lende siis saate? Eraldi check inn teha, võimalikud lendude hilinemised jne. Mis siis see Tln-tenerife-tln lõpuks maksab?

Proovi seda linki, sealt peaks saama õige vastuse kui andmed sissepaned https://www.gov.uk/check-uk-visa

Buldooza võta natuke rahulikumalt. Sul läheb vererõhk kõrgele ja nii me ei  saagi tükkaega sinust midagi kuulda:)

Kas seda Tui raha mitte Lätist küsida ei tulnud kuna firma on seal registreeritud. Kevadel oli midagi sellist meedias. Googelda.

Selle eriolukorra peamine eesmärk oli sundida suurkorporatsioone oma enamiku kasumi loovutamises järgnevatel aastatel riigile, mitte turismi takistamine ja mõjutamine.

Sõltub lennufirmast ja piletitüübist, loe nende kodulehelt konkreetselt enda kohta käivat infot ja mõõte.

Vanasti kindlustasin alati Ergos ise ostatud reisidega, Paketikat ostes pakkus minu reisibüroo Salvat. Salva oli vist esimene kes hakkas pakkuma covid kaitset ja nüüd ostan ka ise korreldatud reiside kinldutsuse neilt.

Kindlustusjuhtum on olnud ühe korra Ergoga ja ühe korra Salvaga, mõlemad lahenesid kiirelt-korralikult ja seal erinevust ei olnud.

Seega peaks Salvast seda saama, helista-kirjuta neile ja täpsusta täpselt üle.

Nii lihtsad faktiküsimused peaks ikka ise lihtsaöt netist leidma. Oleks ta küsinud kas kellgi on dokumente küsitud alkoholi müües või kõik hinnas baaris oleks sisu juba pisut teine.

Kleepsu panevad nemad. Netist saad pardakraati

See 21 oli avariiväkjapääsu juures, hind Kreetale

Tln lennujaamas on smartlynx kohe check inni kõrvsl drop off ekraaniga ja järjekord disuliselt olematu. Olen viimased korrad alati kasutanud, viimati laupäeval. Tagasilennul sihtkohast pole siiani olnud eraldi. Istekoha saad valida selle mis pakub või osta. Käige kallim oli 21 eur inimene. Ma ei tea kas hind varieerub sihtkoha lõikes.

Ajahüppe progamm äkki?

Edit: Link jäi välja https://www.timetravel-vienna.at/

Kidy tour reisid võtab üle Novatours, kuigi suhtkoht vmõtteale tegu.. Aga ainult lennu piletidega pole vist eritimidagi teah..

Esimese mai ja kolmekümnenda augusti kohta eisaa keegi midagi teada. Esita mõistlikumaid küsimusi või küsi hetkeolukorra kohta. Või loe siit https://rahvaraamat.ee/p/igor-mang-astroloogiline-prognoos-tiigri-aasta-2022/1585455/et?isbn=9789949747672.

Minul on siiani kõik täkke läinud.

Just nädalavahetusel tuttav tuli sealt (vist käis Novaga) ja ütles, et hotell ise oli ok, kuid asukoht ei meeldinud ja ta oleks tahtnud sellist tuba kus rõdult basseini lähed, kuid Eestis neid ei müüdud. Oli kohapeal ise juurde maksnud kolmandal päeval, et seda saada.

Edit: kiituseks ütles, et rootsi lauas pakutav kala ei olnud üleküpsenud ja oli väga hea olnud, arvestades, et tavaliselt on need kuivad ja maitsetud.

Tur1st see on ukskumatu kuidas sa jõudsid sekunditega nullist sajani ja tuua teemasse Kopli, Viimsi, narkootikumid ja diilerid. Kui sa nüüd uuesti mu postitust loed siis äkki saad ka sisust aru. Mis point on osta tundmatust firmast ja siis nuputada, kas saan tünga või ei?

Lisaks Paldiski kohta, et kui juhatuse liiget googeldada, siis üks esimesi asju on "ärinõustamine Paldiskis". Muusseas samas Estonia pst aadressil toas 310 asub ka mingi Rio Reisid.

Sorry aga Paldiskist pärit, ilmselgelt keeleoskusta firmad ei ärata minus usaldust. Ma ei saa aru, miks peaks sealt midagi ostma, kui sama hinnaga võib osta otse reisikorraldajalt või tunnustatud ja ajalooga reisibüroolt.

2x10 kg salongipagasi ja 20kg äraantava pagasi vahe on keelatud esmed (vedelikud nt).

Wizzairi ei tea kuid nt ryanairil, airbaltic, finnairil olen ostnud nii, et kahepeale on üks äraantav pagas. Kui piletid valitud siis hakkab alati lisasid pakkuma, sealhulgas äraantav pagas. Lisad ühele piletile ja kogulugu.

Kas seal piirkonnas mai lõpus rannapuhkust ka veeta on võimalik juba või on veel liige külm (eriti vesi)?