Türgi viimase hetke pakkumised

Tahaksin minna türki puhkama. Juunis olid väga soodsad hinnad..aga siis ei saanud puhkust. Ja nüüd hinnad suhteliselt krõbedaks läinud. Äkki oskab keegi eelnevate aastate põhjal öelda millal viimase hetke pakkumistel uuesti hinnad natuke langema hakkavad?

See sõltub ikka reiside väljamüügist. Mitte konkreetsest perioodist. Kui huvi suur ja reiside väljamüük edukas, siis ei ole reisifirmal mingit põhjust puhkusepakette odavalt müüki paisata. Tõenäolislet on äramüümata puhkusepaketidel kõige soodsam hind päev või mõned enne äralendu.

poetasin isegi pisara raha makstes.See eest viisat pole enam vaja,saad selle raha eest kommi.Kui hind langeb,siis septembris,oktoobris.Kui kiire,mine Riia kaudu,saad paar tonni odavamalt.Küsi "Go adventure" büroost!

Oleme praegu viimase hetkega Marmarıses. Tana varjus 38 kraadi. Need, kes vötsid Horizondist ei saanud mitte valikut nende kodulehelt pakutavast vaid paigutatı köik kaugele (3 km keskusest) apartermentidesse ilma söökideta, kont osta lisaks nadalaks 70 kohalıkku raha.Mitte ühelgi ilmselt ei olnud seekord üle 2 tarni loteriionne. Nii, et asjatu lootus. Önneks on linnaga bussiühendus hea, üks ots 1.25 kohalikku raha.Meie oleme Amsterdami apartemendis, ilma tarnideta. Loteriikad votke kaasa kateratid,toas pole tekke, ainult padjad/linad.Alustuseks ainult üks rull WC paberıt.Nousid millegagı pesta polnud. Kiidetud valge liivarand on tegelikult kohvipruun ja paar meetrit alguses on vaga kiviklibune, lastega jama.
Ega Icmelerıs ka parem polnud, ainult vahem rahvast.Aga paike garanteerıtud ja vaga soe.Seda me ju otsima tulimegi, pole viriseda midagi. Tere tulemast jargmistele Marmarıse apartementi Amsterdam !