Türgi vs Gran Canaria

Tahaksime minna oktoobri lõpus nädalaks reisile, sooja ja päikest on reisi eesmärk. Kuhu minna, kas Gran Canariasse või Türki Alanyasse. Kus soojem?

türgit küll kanaaridega võrrelda ei anna , kanaaridel ikka loodus ilusam ja palju palju rohkem vaadata ja kanaaridel on aastaringi suht soe kliima .

saab võrrelda võrreldamatut, ehk siis suurt riiki pisikese saaregrupiga?
Küsimus on valesti esitatud- seega vastus puudub.

Ma tahaksin siis teada, kas oktoobri lõpus basseini ääres päevitada oleks mõtekam minna GC või Türki. Kus on soojem, mis te arvate?

Pole küll Türgis käinud, aga Gran Canarial kindlasti soe. Ja koht nimelt tasub minna Puerto Rico, seal päike garanteeritud.
.
.
.
!

nüüd küsimus selge. Oktoobri lõpus soovitan minna Türki ja seda üsna lihtsal põhjusel, hooaeg lõppenud, hinnad soodsamad ja inimesed lapsesõbralikumad ning vesi ja päike on veel täitsa korralikud. Ehk siis raha eest mis läheb GC, Tenerifel või Lanzarotil tagasihoidliku hotelli peale , saab Türgis korraliku elamise koos söökidega. Olen käinud aastaid sel ajal ja pole kunagi pidanud pettuma. Alates detsembrist aga pilt muutub, hakkab sealgi talvehooaeg ja siis loomulikult Kanaaridele,kus on stabiilne soe kliima,