TUI.fi kontakttelefon

Tere Kas keegi oskab kommenteerida, mis viisil tuleb sisestada www.tui.fi lehel lahter "Matkapuhelin"? Proovisin igas versioonis telefoni numbrit sisestada ja ka Soome tuttavate telefoni numbreid, aga tulemuseks sain "Antamasi puhelinumero on virheelinen" ehk sisestatud number on vale. Kodulehel olevale numbrile ka ei saa helistada, ei ole kasutusel. Äkki on kellelgi kogemust, kuidas sellele lehele läheneda. Ette tänades!

Konkreetselt selle lehe varianti ei tea aga enim levinud on algus riigikoodiga ja tervenisti ilma tühikuteta. Vahel tahetakse ka + märki ette, et aru saada, et sisestust on alustatud riigikoodiga. Kui kumbgi nendest ei toimi siis tuleb oodata, et keegi kes reaalselt seda lehte kasutanud on vastaks.

Proovisingi riigikoodidega, plussiga, nullidega, tühikutega ja ilma nendeta.

Eelmine nädal just ostsin Roheneeme saartele reisi ja ei sobinud ühtegipidi telefoninumber (plussiga , koodiga ja koodita). Juhuslikult proovisin ja sobis variant 00000000. Ost sai sooritatud.

Meili peale tuli vastuskiri ja seal infonumbr TUIn asiakaspalvelu 0303 6000

Tänud Naabrimees väärt vihje eest.

ma vist sisestasin 00372....... ja sobis - paljudel lehtedel, kus +372 ei sobi, siis sobib 00372 algus :)

0 numbri eest tunduks loogiline, sest nad ise kasutavad seal ju helistamisel esimese numbrina 0 ja kuna tui.fi on nn soomele suunatud kodukas, siis IT mees pole ilmselt arvestanud, et välismaalased kavatsevad ka sealt endale midagi osta.

Jamasin 2 tundi selle jamaga.Läksin ikka korralikut närvi aga siis panin 0 ja edasi suvalised numbrid ja asi õnnestus.Muide sinna hinnale tuleb veel 100 euri otsa kui tahad süüa ja kola vedada

Varem kah sealt ostnud aga sellist telefoni jama pole olnud.Aurinko st palju hitsam ja loogilisem osta ja söök pagas hinna sees