TUI-ga Krabile

Oleme küll korra kiirkorras läbinud Aonangi, PhiPhi, Koh Lanta ja Kata/Patongi.

Leides üliodavad piletid, ei mõelnud kaua ja tuld. Soovitage seinast seina tegevusi sealkandis, ilma et ma peaksin selgitama üksikasjalikult, kes ma olen ja mida varem olen teinud. Kõige hullumeelsemad soovitused teretulnud. Peaasi, et lihtsalt bassuäärset lebo oleks minimaalselt. Tänud ette

Dragon Crest Mountain

Sinna mäeotsa minek juba suht hull, 2 tundi ülesse mööda "rada" pidi

Mitu pudelit vett kindlasti kaasa. Sissepääsu juures väike putka, kust saab osta jooki, snäkki.

1
0

Railay Beach secret lagoon...tõusu ja mõõna peab jälgima.

1
0

Minule meeldis väga Phi Phi View Point ja Ao Nangist minnes Poda ja Tup Island,

2
0

Khao Sok dzunglimatk ööbimisega järvel.Meie perele igatahes meeldis.

1
0

Suur tänu vastuste eest. Kus asub Railay secret lagoon ja kuna on tõusud/mõõnad? Kas Khao Sok džunglimatka saab kohapealt osta? Poda ja Tup saared vist saaretuuril ja seal ööbida ei saa? Dragon Crest tundub väljakutsena, ei tea kas ma suudan kaasas oleva teismelise kaasa meelitada ;-). James Bondi saarel pole käinud kunagi, kas soovitate?

0
0

Poda ja Tup saarel hotelle ei ole aga seal on lihtsalt mõnus valgel liival natuke lesida , nautida helesinist vett ja värvilisi kalu snorgeldades uudistada. Samuti leiab saarelt suuri varaane.Paadiga Ao Nangist 15 min sõitu. Arvestama peab rahvuspargi maksuga. Sel aastal oli 400 bahti nägu.

Ei pea minema tuuriga, võib vabalt omal käel kohale sõita.Tuuril on vähe aega ja peab kõigiga arvestama ajaliselt.

1
0

Kõigepealt sõidad ao nangist paadiga railay beach i siis jalutad railay beach viwpoint i ja sealt saab ronida..Laguuniga üks konks veel.Käisin üksi sest see suhteliselt julm ronimine aga ainult kahte inimest nägin veel all.Mis oli tore .vett polnud aga hakkas tagasi tulema kuna tõus hakkas.kahjuks oodata ei saanud kuna abikaasa ootas raja alguses.

0
0

Sõbrad, öelge palun kuidas Ao Nangist saab parimal moel Khao Laki.

Kas seal oleks miskit ägedat teha 4-5 päeva?

0
0

Eelmisel õhtul ostad tänavalt reise müüvast letist pileti, Sulle öeldakse aeg millal hommikul hotelli ees minibuss ootab.

Khao Lakis põhiliselt rannapuhkus, veel tehakse trippe Similani saartele, Khao Soki rahvusparki jne.

0
0

Me olime sel aastal nädala Khao Lakis. Arvestama peab, et kallim kui mujal Tais. Rannad väga ilusad, meile meeldis White Sand Beach. Tasub külastada Tsunami parki ja turgu. Kummaline aga turul hinnad kallimad kui Krabil tänavatel. Uurisime ka Similani tripi kohta, hind oli alates 3800 bahti ja kirjelduste järgi jäi minemata. Saari peaks külastama vist omal käel mitte gruppidega. Seal pidusid ei toimu , rahulik puhkuse koht. Tellisime kahekesi privaat minibussi Phuketile. Maksime 3500 bahti ja käisime terve päev Phuketi erinevaid paiku uurimas. Mõistlik ongi bookida privaat trippe, nii näed rohkem ja saad külastada neid kohti mida ise soovid.

Krabilt Khao lakki bussiga sõit kestis 2,5 tundi. Oleneb liiklusest.

0
0

Sai 2017 Similanil käidud, Paate kogunes saarele palju, loodus küll ilus, rand ka, vesi helesinine aga rahvast liiga palju ja mingit paradiisiidülli seal ei kogenud. Sinna või tagasisõidul oli ka ühe saare ranna lähedal  snorgeldamispeatus.

0
0

Phang nga National Parki külastust kiidate heaks?

Ehk rafting parvedel?

Taaskord kogemuste ja emotsioonide eest tänulik

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased