Tulekahju Marbellas

Kas on mingeid uudiseid? Mis olukord on Las Chapase ja Costabella piirkonnas, kas sealt evakueeriti ka inimesed? Kas järgmine nädal on võimalik tulla Marbella kanti väikeste lastega või on väga palju tahma, suitsu ja vinguhaisu?

Uudistes kirjutatakse:

Marbella lähedal püüavad aga sajad tuletõrjujad, keda toetab sõjavägi ning 31 helikopterit ja lennukit tuld kustutada. Hispaania meedia teatel on tuled saadud kontrolli alla, aga päästeteenistus märkis BBC-le, et mõned tulekolded tekitavad veel probleeme.

Marbella lähedal viidi tugevate põletushaavadega haiglasse üks 50. eluaastates abielupaar. Marbella lähedalt, Ojenist ja Alpujatast on inimesed evakueeritud.

Rohkem siit: http://uudised.err.ee/?06260358

Tahma oli Marbella linnas vaid reedel. Suure tuule toetusel sai linn ohtuks puhtaks juba. Samuti pole tunda siin vingu- ega suitsuhaisu. Las Chapase kant pole tulest kahjustatud.

See suits ja palju tahma joudis ka siia Esteponasse. Ohus lendlesid tahmahelbed ja rodud olid hommikuks koik tahma tais. Nahtavus oli minimaalne. Hommikuks oli ohk enam vahem normaalne aga tahma sadu kestis veel terve paeva.