Tuneesia: kas üksiküritaja vajab viisat, praamireis Palermost.

Esineb vasturääkivat infot. Saab lugeda et Tuneesia on viisavaba, siis teisalt jällegi et vaid turismigruppidele. Üksi reisija vajaks nagu viisat. Ja lähim saatkond asub alles Varssavis.Kas keegi oskaks kogemusi vahetada, on keegi omal käel sinna ilma viisata reisinud?Teiseks: paistab et Tunisesse käivad praamid Itaaliast Palermost. Jällegi, kas keegi tripikatest on neid kasutanud?

Ma saan aru, et grupi peavad moodustama välismaalase passi omanikud (mis iganes see ei ole, äkki nn "halli passi omanikud"), Eesti passi omanikud saavad ikka viisavabalt. Vähemalt loen ma seda siit http://reisitargalt.vm.ee/riigid/tuneesia/

0
0

Käidud oktoobris omal käel, null viisat :))

0
0

Tuneesia on Eesti passiga viisavaba. Varem sai tõesti ilma viisata vaid turismigrupiga, aga kuna see muudatus tehtud on, seda ei teagi.

0
0

Ma olen 2010 märtsis sõitnud praamiga Civitavecciast Tunisesse, ja hiljem tagasi Palermosse. Sel ajal oli vaja laevaga saabudes viisat, viisa olemasolu oli esimene asi, mida sadamas kontrolliti. Kui ma õigesti mäletan, siis mingit erilist auto vormistamist polnud, aga GPS-seade tuli registreerida, ja kaasaskantavad raadiosaatjad (PMR446) tekitasid samuti ajutise probleemi. 

0
0

Tänud vastajatele väärt info eest!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased