Ühe lennupileti peal erinevate firmadega lennud

Kui mul on piletil olemas lend 2 vahepeatusega, esimese lennu teen ühe firma lennukiga, kuid teised teise firmaga, siis kas ma pean esimeses peatuses enne teise lennufirma lendu alustamist tegema uuesti check-ini ja pean ka vahepeal pagasi vastu võtma või saab selle kohe esimesest linnast lendu alustades lasta sihtkohta toimetada? Küsimus tekkis, kuna seni olen vahepeatustega lende teinud vaid üht lennufirmat kasutades ega oma kogemust, kas asi on teisiti, kui lennud toimuvad erinevate lennufirmadega. Vabandan oma rumalust, aga mul tõesti tekkis segadus ja tahan kõike enda jaoks juba enne reisi selgeks saada.

kui ühel piletil, siis ei ole mingit vahet, erand ainult USAsse saabumisel, seal tuleb esimeses kohas pagas välja võtta.

Küsi seda chek-ini tehes kas pagas läheb lõpuni või mitte. Mul on 4 erineva lennuga pagas otse läinud ja teine kord olen vahepeal pidanud välja võtma, hoolimata sellest, et lennud ühel broneeringul on.

Jah, nüüd võin ka ise see teekond läbi tehtuna vastata, et ei läinud lõpuni, oleks pidanud lennufirma vahetamisel vahepeal uuesti välja võtma ja ka check-in uuesti tegema, aga kuna see juhtus olema Saudi- Araabias, kuhu mind vist transiitalalt välja ei tahetud lasta, siis võttis viisaametnik minu passi ja pileti ja tegi kogu protseduuri minu eest ära ja tõi mulle piletid ja sain reisi jätkata.

no see pidi sul siis algpunktis kohe näha olema. Pagasikviitungil on ju kohe näha mis lennujaamani on.

Piletil loomulikult, aga ma küsisin seda siis, kui olin pileti soetanud netist, et varem teada, mismoodi edasi toimetada. Pärast check-ini ma loomulikult teadsin ja küsisin ka järgi, kui kaugele pagas läheb, samuti oli minu pilet vaid järgmisesse sihtpunkti ja sealt pidin saama uue. Tegingi varakult taustauuringut, et inimeste kogemusi kuulata. Aga nüüd olen oma kogemuste võrra ka juba rikkam.

üldiselt on selline asi siiski pigem erand kui reegel. Aga kui pilet oli ka ainult järgmisesse sihtpunkti, siis suht loogiline.