Üheks päevaks Minskisse

Tere, plaan minna bussiga üheks päevaks Minski loomaaeda lastega, hommikul oleks kohal ja õhtul sõidaks tagasi, kaardilt vaadates loomaaed pole väga kaugel bussijaamast, küsimus oleks, mis hinnad on taksodel ja kuna vene keel pole kõige parem, kas vene inglise keele seguga :) saab hakkama, millele veel peaks tähelepanu pöörama?

Kui bussiga minna, siis on ju ka viisa vajalik...? Kas kaks ööd bussisõitu ja viisaga seotud kulud tasuvad Minski loomaia külastuse ära?

0
0

Viisa vajadusest olen teadlik ja nende hinnad pole üle mõistuse kallid, kuna noorem laps on suur dinosauruste fänn, siis on dino park meie eesmärk, see asub loomaaias, üleeelmine suvi käisime Leedus dino pargis, siis sõitsin ise sinna, samamoodi üheks päevaks. Kuna ausalt see ise sõitmine on suht tappev, siis seekord plaanime minna bussiga, mis sõidab öösel ja sellel ajal saab magada. See, kas midagi siin nüüd tasuv on või mitte, pole jutuaineks, kõik ei peagi alati tasuv olema, lihtsalt paari päevane seiklus. Tänud siiski vastuse eest.

1
0

kui minna läbi lennujaama ,siis ju ei tohiks viisaprobleemi olema

0
0

Viisa probleemi pole :) sooviks ikka väikese bussireisi teha. Lennukitega lennatud küll ja küll.

0
0

Numbeo portaal (mis on tavaliselt üsna täpne) annab hinnaks 1.75€ sisseistumine ja 0.28€/km: https://www.numbeo.com/taxi-fare/in/Minsk?displayCurrency=EUR. Ka Minski enda taksoportaalid annavad umbes sama hinna, http://www.taxi152.by/#price-container.

Google Maps näitab Minski bussijaamast loomaaeda 11-12 km, seega võiks arvestada hinnaks ca 10-12 rubla (5-6€). Keelt palju oskama ei pea, võtad bussijaamast takso, ütled zoopark ja kohale jõudes maksad taksomeetri järgi. Kui arve üle 12-13 rubla tikub, nõua arvet.

1
0

Suured tänud!!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased