Ühistransport Las Palmase lennujaamast

Kes omal käel käinud, kuidas olete lahendanud transpordiküsimuse lennujaamast hotelli Gran Canaria lõuna osasse - kas käivad bussid või peab rentima kohe auto? Minek Puerto Ricosse, lennuk jõuab 23.05. Internetist ei suuda kuidagi infot leida.

nii hilisel tunnil kindlasti ei liigu.Pead tõepoolest auto rentima või taksot kasutama.

Kardan ka, et bussi ei lähe nii hilja. Minu arvates lõpetavadki nad sellel ajal töö. Lennujaam ei ole Las Palmases, vaid rohkem lõuna pool. Takso läheb umbes 50-60 eurot Puerto Ricosse. Suht kallis, sest tee on üsna pikk.
Auto rent on lennujaamas öösel lahti.

http://www.spanish-airport-guide.com/gran-canaria.html

Kardan ka, et bussi ei lähe nii hilja. Minu arvates lõpetavadki nad sellel ajal töö. Lennujaam ei ole Las Palmases, vaid rohkem lõuna pool. Takso läheb umbes 50-60 eurot Puerto Ricosse. Suht kallis, sest tee on üsna pikk.
Auto rent on lennujaamas öösel lahti.

http://www.spanish-airport-guide.com/gran-canaria.html

Buss nr 01, Las Palmas-Puerto Mogan, peatub lennuväljal, väljub Las Palmasest 23.30, sealt lennuväljale mingi 20-30 min , seega on lennuväljal kusagil 24 ringis, leiad peatuse, kui tuled läbi tollitsooni ja keerad paremale, mingi 50 meetrid uksed ja seal ka peatus.See ka õhtu viimane buss, takso küsib 100 euri min kui ei rohkem.

Ei, 100 euri ei küsi, umbes 50-60 siiski, aga ümberarvutatuna pole ka just eriti odav. Kui arvestada, et selle raha eest saab mõnikümmend minutit sõita :)

to viimane: päeval saad selle hinnaga jah, öösel kõvem tax ja nädala lõpus eriti

taksoraha eest saad paariks päevaks rendiauto. Lennuväljalt kiirtee Puerto Ricosse viib, miski 70 km vist oli.

rendiautot ei sa enam peale 22, kõik kinni, aga huvitavaid soovitusi tuleb siin inimestelt kes asjast midagi ei tea

Taksode kohta väitis internet (Spanish airport guide), et tavaline taks on 49€ ning öösel 22-6, samuti riigipühad on 60 € Puerto Ricosse. Autorendi sain ühest kohast ära broneerida, sealt eitavat vastust ei tulnud, samal ajal kui economyrentals teatas, et pühade tõttu on nende partner lennujaamas closed (saabumine 25. dets).

Ma tahaks küll teada millise rendifirma kaudu said jõuluööks auto, olen Inglesil 15 aastat talvitanud, sellist Hispaania lahkust pole veel kohanud, lubadusi küll kuulnud, edu sulle!

Nagu ma aru saan, siis lennukalt Puertosse saab mingi 60 euriga. Kas Maspalomasesse võiks vähem arvestada? Mingi 40 euri ehk? Kuidas üldiselt käiad on teinud, kas võtnud takso või seigelnud bussiga - kas on keeruline bussiga?

Bussiühendus on Gran Canarial ok, tasub bussile loota küll.

Kas paevasel ajal kaib ikka otseliin (buss) lennujaamast Puerto Riccosse voi peab ka labi Las Palmase soitma??

Bussid 91 ja 90 peaksid sõitma meil lennujaama ja Puerto Rico vahet. Lennujaam jääb Las Palmase ja Puerto Rico vahele ja seega mööda sõitvad pussid võtavad peale. Vaata kodulehte http://www.globalsu.net

Tere,

Üsna vana teema aga ei hakka uut tegema.

Nimelt kõigi eelduste kohaselt maandub minu lennuk 1.aprill 16.15 Las Palmase lennujaamas ning hotell asub Playa Del Inglesis. Vaatasin küll seda globalsu. lehte aga sealt ei leidnud midagi millega saaks Inglesi.

Keegi oskab soovitada või teab midagi?

Saab ikka. Vaata hoolega, liin nr.66 sõidab Inglesist läbi ja teeb seal kimbuga peatuseid. http://www.globalsu.net/lineas/linea66.pdf

Suured tänud .. :) kuna hotell muutus ja asume nüüd Maspalomases, bungalows Parque Nogal äkki keegi oskab öelda kus enamvähem peaks maha minema, et sinna lähedale jõuda.. olen google earthiga ka tutvunud aga ikka ei saa aru kus maha pean minema, sest peatusi nii palju.

Leidsin lingi: www.gtm-transfers.com , kust saab lennujaamast suvalisse hotelli transfeeri ette tellida suht soodsa hinnaga, kui omalkäel minek ja ei oska või ei taha bussidega ringi seigelda.

Tere! Küsiks siis kuidas hetkel kõige soodsamalt lennujaamast Puerto Rico-sse saab?