Ümberistumisaeg Kopenhaagenis 1:05 ?

Tere. Piletid on juba olemas, aga ei tea kas tunni ja 5 minutiga jõuab Kopenhaagenis ümber istuda? On kellelgi ehk kogemusi?
Teine küsimus oleks, et pilet on ostetud ühtse piletina Qatar airwaysi lehelt ja viimane lend kuhu pean jõudma(CPH-TLL) , seda teenindab Estonian Air, aga pileti vahendas QA. Kui QA lend peaks hilinema ja ma ei jõua sellele Tallinna lennule, siis kas Qatar airways võimaldab mulle järgmise lennuga kojusõidu?

Kui Qatarist ostetud, siis Qatari asi sind lennu hilinemisel ikkagi sihtkohta toimetada. 1.05 on Kopenhaagenis piisav, aga midagi üle ka ei ole rahvausvahelise lennu puhul. Vahepeale jääb ju piiriületus ja käimise vahemaa on suur. Üldiselt sellel liinil EA ootab ära ka mõningase hilinemise. Reaalselt toimub lennukisse minek seal nii 15 min enne väljumist.

Kui Qatarist ostetud kogu trip siis tegemist connecting flight-iga ja nemad peavad sind kohale viima, loomulikult ei eelda see seda et sa CPH-s sisseoste jõuad teha, sisuliselt ühelt lennult teisele koos piiriületusega, pagas-i saad alles TLL-s kätte.

1.05 on piisav. Vahemaad terminaali piires on pikad, aga infoviidad selged ja arusaadavad. Mul oli mõni aeg tagasi sama mure, ümberistumiseks oli aega 50 min. Kõik laabus nii nagu vaja.