Ümberistumise aeg liiga lühike ?

Kuna lendan esimest korda pakettreisi väliselt ainult lennupiletitega, siis sooviksin natuke targemat nõu ümberistumise aja kohta.
Lendan Helsingist Pafosele (Küpros) Finairiga ja Viinis on ümberistumine NIKI peale. Ümberistumise aeg on 55 minutit.
Siit ka mu küsimus, et kas see on LIIGA LÜHIKE aeg ümberistumiseks Viinis või jõuab normaalselt? Mõtlen just seda check-in'i järgmisele lennule.
Pagasit pole vist mõtekas kaasa üldse võtta(mul võimalus see teise inimesega saata), sest nad ju ei tõsta automaatselt mu pagasit järgneva lennu peale !?
Märgin ka ära, et lendan koos 9 kuuse lapsega :)

Kas mõlemad lennud on nö. ühel piletil/ühes broneeringus ?
Kui jah, siis märgitud ümberistumise aeg on lubatud ehk selle aja jooksul peaksid jõudma ühelt lennult- teisele lennule. Ja sinu pagas on registreeritakse Helsingis ning saad kätte Küprosel ehk märgitud ümberistumisaja jooksul jõuab pagas ühelt lennult lennule.

Kui on siiski erinevad piletid - broneeringud, tuleb üle kontrollida minimaalne aeg Viinis. Kiire guugeldamine näitas, et minimaalne 2 lennu vaheline aeg peab olema 25minutit. (guugel on kõikvõimas). Kas see reaalselt ka toimib, oskavad targemad ja kogenumad lendajad öelda.
Kui erinevad piletid, siis jah, pagas tuleb üldjuhul Viinis nö. välja võtta ja uuesti registreerida.

Kuule token556... Viin ja Stockholmi lennujaamade vahemaade võrdlus on hetkel kohatu. Siin küsiti ju selgelt Viini kohta ja kui lennujaam lubab 25minutilist ümberistumisaega, siis on see aktsepteeritud. Reisija võib alati võtta 1-2-3 tundi kestva vahepeatusega lennu, eeldades, et siis jõuab.

Ja tänasel päeval on piletid elektroonilised. Kui küsimus on pardakaardis, siis mõlemal lennufirma on webcheck-in olemas. Ehk pardakaardid saab ise välja printida või küsida Helsingi lennujaamast.

Aitäh asjalike vastuste eest triinuli :) süda on nüüd vähe rahulikum ja loodan et kõik läheb hästi ja saan hakkama ning jõuan :)

Viini lennujaam ei ole küll meeletult suur, kuid siiski on seal omajagu kõndimist. Eriti kui minna Küprosele, sest selle lennu peale saamiseks tuleb läbida täiendav passi- ja turvakontroll, sest Küpros ei ole Schengenis.

Käisin 2012.a Viini kaudu Küprosel ja tagasiteel oleks äärepeal lennukist maha jäänud. Kahjuks ei suuda hetkel vanu pileteid üles otsida, kui pikk aeg meil kahe lennu vahel oli (äkki miski 40 minutit). Muidu olid lennud samal piletil (Estonian Air / Austrian Airlines) ja reis käsipagasiga. 55 minutiga olen Schengeni-lendudel saanud ümber istuda isegi Frankfurtis, mis in ikka päris suur (sama pileti lennud).

Teemaalgatajale niipalju, et kui esimene lend hiljaks ei jää ja kui on ainult käsipagas, siis jõuab 55 minutiga ilusti ümber istuda - kui check-in ette tehtud. Kui on pagas ja lennud eri piletitel, siis pigem ei pruugi jõuda.

Kui need ei ole seeriapiletid siis mina küll ei ostaks nii lühikese ümberistumise ajaga pileteid. Vaja ju ka pagas eelmiselt lennult kätte saada ja järgmisele ära anda. Võib küll teha web chek-in aga pagas tuleb ikka ära anda.