trip-krainetrip-ukraine-dark
Ümberistumiseks aeg Singapuri lennujaamas 1h.15

Hei.Plaanin osta Skyscanneri keskkonnast lennupiletit ,kus jätkulennul pakub süsteem ümberistumiseks Singapuri lennujaamas aega 1h.15 min.Lennufirmaks on Singapore Airlines ja jõuab Balilt .Kas on võimalik selle ajaga jõuda järgmisele lennule?(kui lennuk maandub õigeaegselt)

Sulle pakutakse ühte piletit? Balilt kuhu iganes Singapuri kaudu? Pagas Balilt otse kuhu iganes? 1.15 on täiesti piisav Singapuris, pealegi on see lennufirma otsus selline pilet müüa. Kui maha jääd, pannakse sind järgmise võimaliku lennu peale. Probleem oleks siis, kui on kaks eri piletit ja pead Singapuris pagasi välja võtma ja check-ini tegema järgmisele lennule.

Singapuri lennujaam on väga suur. Vaata järele, kuhu saabuvad tavaliselt selle firma Bali lennud ja kust väljub järgmine. Bingo värk. Mina ei soovitaks. Kui oled üksi, võid riski võtta. Singapur ka vahva paariks päevaks kui maha jääd. Võid sõita bussiga Malaisiasse jne. Minu lend hilines umbes neli tundi väljumisega Balilt. Mida õhtu poole, seda tõenäolisem hilinemine. Kindlustus ka ei korva nii väikest ajavaru. Aga õnne peab ka olema, mida soovingi.

Kui on üks pilet, siis pole mingit kindlustust vaja, kõik on 100% pileti müünud lennufirma risk ja lennust mahajäämisel on alternatiiv 100% tasuta. Singapuri lennujaam on väga mugav ümberistumiseks, ka 45 minutit on täiesti piisav, 1.15-st rääkimata.

Singapore Airlines tavaliselt ei hiline,see on minu meelest üks parimaid firmasid. Singapuri lennuväli on väga hea korraldusega,terminalide vahel liigub Sky Train minu meelest iga 5 -10 minuti järel,kui vaja teisest terminalist väljuda.Sellest ajast peaks kindlasti piisama.

Edasi lendan läbi Amsterdami Eestisse ja pilet on üks.Pagas peaks minema lõpppunkti ja vahepeal välja võtma ei pea.Nüüd jääb loota , et lend jõuab õigeaegselt :) Tänud vastamast !

Kui Bali lend peaks hilinema, lähed transfer deski ja lepid seal kokku alternatiivse Eestisse jõudmise. Lennufirma vabandab, annab sulle uue pileti ja ilmselt voucheri lennujaamas kulutamiseks ja saad uue lennuni hängida maailma parimas Changi lennujaamas. Kindlustus ei sekku mingis etapis.