Ukraina helistamine

Kas keegi oskab soovitada odavaid helistamis võimalusi sinna riiki (täpsem asukoht Nikolajev, Odessa ligidal). Tele2 pakuti 30% allahindlust 61 senti minutist. Ma tean kõikvõimalikest interneti ja mis iganes kõnedest. Ma palun siiski infot mobiil mobiilile (võimalus postiga saata sinna eesti kaart). Ette tänades

Saan aru, et vastan teemast mööda, aga kui tegu nutitelefoniga, siis lae telefoni Skype, lisa sinna oma krediitkaardi andmed ja helista (wifi või data levis olles) Skype'ilt mobiilile. Saad valida telefoninumbri sarnaselt mobiiliga helistamisele, ning kui sisestad Skype'i oma telefoninumbri, siis näeb vastuvõtja, et helistad enda numbrilt. Seal on minutihind Ukraina mobiilile 18 senti minut ning lauatelefonile 9 senti minut. Ükski mobiililt-mobiilile võrk ei paku midagi ligilähedastki. Samas kui saadate sinna postiga Eesti SIM kaardi, siis on Eestist helistajale kõne tasuta; vastuvõtjale Ukrainas aga maksab ikka 0,60-0,80 eurot minut, olenevalt operaatorist, nii et ei näe Eesti SIMi sinna saatmisel otsest mõtet. NB Kui saadate sinna Eesti SIMi, tuleb tavaliselt esimene kõne kaardi aktiveerimiseks teha Eestis (või saata vastav SMS, jällegi oleneb konkreetsest kaardist) ja seadistada rändlusteenus.

0
0

Lihtsalt täienduseks et krediitkaardi andmeid ei peagi lisama, piisab kui laed Skype Creditisse ettemaksu, nt 10€ , ja selle arvelt saad helistada (et kulusid kontrolli all hoida on ettemaks vahest parem). Konkreetsemalt toimi nii:

  • vaata Skype lehelt milline pakett paremini sobib: https://secure.skype.com/en/calling-rates?wt.mc_id=legacy&expo365=empty. Kui soov rohkem helistada, siis saab võtta ka 60 min (7.87€) paketi. Tavahind mobiilile 18 senti minut;
  • tee omale Skype konto, kui seni veel pole, ja lae sinna raha, nt 10€;
  • tõmba omale Skype app, installi see ning logi sinna oma kasutajanime ja parooliga sisse;
  • mine Skypes telefoniraamatu menüüsse, vali oma telefoni kontaktide loetelust soovitud nimi või sisesta ise number ning helista.
1
0

Tänan vastuste eest, ma Skype peale väga ei mõelnudki, aga proovib järgi. Takistuseks võib saada interneti kvaliteet.

0
0

suva kohalik prepaid data toega kaart ja tuld kas siis viber , skype ........

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased