Ural Airlines - piletite ostmine
Tere

Tahtsin osta piletit Ural Airlines lennule. Nende kasutamine tuleb väga kenakese summa odavam, kui algne plaan. Nende veebileht aga ei müü piletit mitte-Venemaal-väljastatud krediitkaardile. Selle info leidsin mitmetest reisifoorumitest, kui hakkasin guugeldama, miks makse kuidagi ei õnnestu.

Kas kellelgi on olnud sama probleem ja kuidas on selle lahendanud?
Mõistlik tunduks kas a) avastada endal Vene krediitkaardiga sõber või b) kasutata vahendusfirmat. Kuna tegemist on ikkagi Müütilise Venemaaga, siis kohe mitte ei taha nende ([väga]odav)lennufirmale mingi lol.trip.com kaudu piletit osta. Oskab keegi soovitada mõistlikku Vene vahendusfirmat (ka need pidavat edukalt töötama, kuid ainuke nimeliselt soovitatu minu soovitud lende ei müü)?

Krediitkaart, millega ostsid, tuleb check-inis esitada, enamasti peab ka nimi olema sama.

Vaata näiteks üht Vene suurimat online reisibürood, tutu.ru võis siis nende Google ehk avia.yandex.ru. Mõlemad müüvad Urali pileteid ja hind sama mis Urali lehel või kuni 5% kõrgem

Aitäh, Buldooza, õiged lennud tutu.ru's täitsa olemas ja hind mõistlik (22 397 rub e 299€ lennufirmalt ja 23081 rub e 307,7€ sellelt vahendajalt). Võrreldes selle 200€ võiduga, mille saan teise lennuga võrreldes, ei ole see alla 10€ vahendajale maksta just eriline probleem.
Ostan ära. Aga tulevastele huvilistele võib siia veel ideid ja kommentaare anda Ural Airline'siga seoses. Eks ma ise ka kunagi poole aasta pärast muljetan, kuidas läks.

Paraku ei tööta ka tutu.ru-s mitte ükski kaart :(
Veel ideid?

Eestis vahendaks https://www.piletid.eu/ millele viitab http://estreisid.ee/ reisibüroo.

Piletid.eu lehekülg tundub okei, aga see "eu" lõpp jäi kriipima millegipärast. Kellelgi kogemusi selle lehega?

Tere

Olen ostnud Ural Airlinesi kodulehelt oma tadžiki sõbrale pileti Peterburg(LED)-Dušanbe, tasusin oma Swedbanga Mastercard krediitkaartiga,mingeid probleeme polnud,pilet tuli kohe meilile,kõik toimis,see oli umbes kuu aega tagasi,alustuseks registreerisin nende lehel ennast kliendiks ja kõik toimis ilma probleemideta.Mingit vahet polnud kes maksis ja kes lendas.

Proovi avia.tickets.ee. Nad müüvad ka Venemaa lennupileteid, vaatasin nt 20.03 Jekaterinburg - Moskva lendu ja see oli vaid 1€ kallim kui Urali kodulehel. Tegemist rahvusvahelise firma Eesti bürooga, olen ise neilt varem pileteid ka ostnud, aga mitte Vene lendudele. Maksta saab neil nii krediitkaardi kui Eesti pangaarvele.

Sain ikkagi täitsa ise lõpuks otse Ural Airlinesilt pileti ostetud!
Kõige basicuma Swedi krediitkaardiga - töötas.
Krediidifunktsiooniga deebet oli see mis ei töötanud.
Seega eesti krediitkaardiga saab osta küll, lihtsalt peab olema "päris" krediitkaart, niisama netismaksmise jaoks krediitkaardi atribuute omav deebetkaart ei tööta.
Tänan kõiki kaasamõtlejaid!