Uruguay

Tahame minna reisima Jaanuaris ja ehk onnestub kaheks kuuks, tapselt pole veel plaan paigas. Voib-olla jouame ka Argentiina voi Brasiilia. Kas keegi teab soovitada, kuhu kindlasti peaks Uruguay's minema ja mida vaatama? Kas keegi teab Uruguay's elavatest/tootavatest eestlastest, kes saab kogemusi jagada? Ette tanades.

Loe see läbi, äkki saad abi.Leidub ka teistest riikidest infot.Aga postitusi loe alt ülesse, kui on mitu.Seal näha ka kuupäevade järgi.

http://www.maailmaturnee.ee/archives/category/39uruguay

Uruguay´s ei ole kaks kuud mitte midagi teha. Montevideo jaoks piisab kahest päevast, Punta del Este on suhteliselt kallis ja mõtetu kuurort. Kui tõesti on võimalik lõunapoolusel kaks kuud veeta, siis soovitaks lisaks Uruguay´le Argentiinat, Brasiiliat ja Tsiilit.

Käisin ka mina Uruguais ja pean ütlema, et olen pettunud. Pidi ju hästi arenenud majandusega riik olema, erinevalt Argentiinast, kus kõik metsas on.

Kohapeal mulje hoopis vastupidine: Peale Buenos Airese sära tundus Montevideo väga lahja. Kunagist hiilgust oli veidi näha, aga praegu tundub, et raha pole. Ehitised räämas ja lagunenud, autod on vanad või väiksed ökopunnid.

Korraks võib ju ära käia, kui sinna lähedusse Argentiinasse on asja. Samas midagi palja loota ei ole.