USA hotellide hommikusöök

Plaanis nädala pärast USA-sse minna, ööbin 3* hotellides. Kuidas on seal hommikusöögiga, kas saab kõhu ikka täis?

hotellist. Paljudes hotellides on nn kontinentaalset tüüpi hommikusöögilaud-ehk mõni sort vostiviile, mingi juustuvalik, krõbuskeid, paremal juhul mingi valik puuvilju (õun, pirn banaan). Endal on parimad mäelstused Doubeltree ketist-seal pakutakse ka nn ameerika tüüpi hommikusööki-ehk siis peekonit, mune, soojad pannkoogid/vahvlid, mingid vorstikesed, sageli ka praekartul. Tuleb veel meelde,et just New Yorgis mingis 3* hotellis (nime ei suuda hetkel meenutada)oli hommikusöögiks kohv, tee, sai ja või ja moos.

0
0

Ettevaatust mehed, check it out, pooltes USA hotellides ei kuulu toa hinna sisse mingit hommikusööki. Juurde ostes võid isegi 25 toltsi maksta ja ümbernurga kohvikus tunduvalt odavam.

0
0

seda minagi, mäletan, et hommikusöögiga hotelli leidmine oli päris tükk tegu. (samas tahtsime kindlasti hommikusööki saada, sest päevad möödusid tiheda töö tähe all ja sageli oli järgmine einestamisvõimalus alles õhtul 20-21 ajal). Väga suur osa hotelle (ka päris kõrgetasemelised) ei paku hommikusööki hinna sees. Oma vastuses eeldasin, et teemaalgatajal on siiski mingi konkreetne hotell silmapiiril. Ja nagu enne ka mainisin-mõnes hotellis võib valik olla ikka enam kui kesine.Kuid üldiselt kui viibida vähegi tsiviliseeritud kohas ja aeg ei sea piiranguid, siis võib vabalt selle hotellisöögi unustada ja einestada kuskil väljas. Reeglina pakuvad kõik kohvikud hommikusöögimenüüd-pannkoogid, muna, värsked bagelid, võileivad, kohv jne küllaltki mõistliku hinna eest.

0
0

Mis need kohviku hommikusöögid maksta võivad umbes?

0
0

Pean tunnistama,et ega täpselt hindu ei mäleta-käidud oma 2, 5 aastat tagasi. Üldiselt saab kesklinnast eemal korraliku kõhutäie kätte ca 5-6 USDiga. Niipalju mäletan, et korralik omlett lisanditega oli meie tänava kohvikus, mille nimi oli Lobsters Head (kuigi mereandidega polnud sel vähimatki pistmist)2,5USD.Kui mitte nüüd kuskil 5 avenüü poshis snackbaaris einestada, siis üldiselt jäävad Tallinna kesklinna toidukohtadele alla. Kindlasti on siin liikvel palju häid USA spetse, kes ilmselt teavad hindu paremini (ehk oskavad veel mõne koha soovitada ka. Meie põikasime suht juhuslikesse kohtadesse sisse-nagu öeldud olime suht piiratud ajaliste võimalustega).

0
0

T6si ta on, et hotellid pakuvad hommikus66ke suht v2he aga iga nurga peal saab korraliku hommikus66gi mingi 5-6 dollariga(nt Dennys).

0
0

meile pakuti kahte sorti sõõrikuid, juua alguses ei olnudki, küsimise peale toodi mingit mahla;) vot selline lõbus kogemus

0
0

10ga peaks saama head toitu, 5ga saab usakas seda sodi mida nad terve elu järanud. hotellides tavaliselt sööki ei pakuta, kui siis saab mingit kohvi ollust ja vahvlit

0
0

Hotelli hommikusöögi peale minu kogemuste põhjal küll ei tasu loota. Isegi kui midagi pakutakse, siis pole see võrreldav Euroopas pakutavaga. Mõned saiakesed, muffinid, mahl, kohv ja heal juhul puuviljad.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased