USA külastus peale Iisraelis viibimist

Tere! Ees on ootamas reis Iisraeli (konverentsikülastus). Kas kellelgi on kogemusi, kas peale Iisraeli külastamist on üldse kunagi võimalik USAsse siseneda? Olen kuulnud, et mõni pole seetõttu viisat saanud, et Iisraeli tempel on passis. Ja kuidas on lood viisavabalt USAsse sõitmisega - kas USAsse saabudes võidakse selle kohta küsida (isegi, kui templit passis pole)?

:) ega sa juhuslikult USA ja UAE (Araabia Ühendemiraadid) segi ei ajanud?Peale Iisraeli külastamist võib mõningates islamimaades käies probleeme tekkida (nimekiri siin: http://www.theexpeditioner.com/2012/03/14/are-you-banned-from-certain-countries-if-you-have-an-israeli-stamp-in-your-passport/), ent kindlasti mitte USAsse minnes, mis ju vana Iisraeli liitlane.

Pigem vastupidi, asjaolu et juudiriik sind oma maale ja taas tagasi lubas on üsna selge tõestus, et sa ei saa olla islamiterrorist ;-)

Ei ajanud segamini :)

Jah, olen teadlik islamimaade piirangutest. Küsimus tekkis seetõttu, et minuni jõudis lugu, kuidas sõbra tuttav olevat Iisraeli külastuse tõttu USA viisast ilma jäänud... Arvatavasti peab siis sellelt kindlalt inimeselt uurima täpsemaid detaile, milles siis asi ikkagi oli.

Aitäh vastuse eest!

Ei tohiks olla estaga probleeme. Jaanuarist 2016 tehti küll muudatused esta taotlemises, aga seda riikidele Iraan, Iraak, Süüria ja Sudaan. Kui oled külastanud peale 2011 aastat. Ise olen ühes neist käinud ja estat seetõttu ei saanud, täitsin visa avalduse ja maksin maksud, nüüd kümne aasta viisa passis.
Aga sa täida esta avaldus netis ära ja saad suht varsti vastuse, kas oled esta jaoks kõlbulik või mitte.

Käisin Iisraelis ja kohe pärast seda USAs kaks aastat tagasi. Polnud probleeme. :)