USA tudengiviisa

Tervist,

On plaanis minna USAsse kooli, k6igepealt siis keskkool l6petada seal, et oma GED kätte saada ja siis ülikooli.
Olemas on I-20 dokument - olen kooli nimekirjas ja kooli eest makstud, sponsor dokument - tuttava igasugused pangaandmed ja ka Covering all axpenses dokument olemas, elukoht olemas.
Probleem aga järgmine, endal mul ei ole mitte mingisugust finants asju ette näidata, kas piisab sellest Sponsori dokumendist?
Ma ei tea miks aga p6en seda intervjuud nagu tuld :-D

Aitäh igasuguse info eest.

Ma ei tea vastust muule, kuid kindlasti tean soovitada üht - intervjuul püüa jääda rahulikuks. Vasta ainult esitatud küsimustele ning ära hakka laialt jutustama. Samuti ära anna intervjueerijale kõiki lisadokumente korraga vaid esita ainult need, mida ta küsib.

Vastavalt USA immigratsiooniseadusele käsitletakse kõiki viisataotlejaid kui potentsiaalseid immigrante. Intervjuu põhieesmärgiks on sellise kahtluse ümberlükkamine. Ülejäänu selgub valdavalt juba dokumentidest.

Mäletan oma esimest intervjuud väga hästi. Olin samuti närvis, kuid tegelikult ei olnud põhjust. Ole aus ja enesekindel ning kõik on OK.

Soovitan ka intervjuul mitte mainida, et teed pikemaajalisi plaane USAs olemiseks. Esialgu tasub lihtsalt öelda, et soovid saada välismaalt keskkooli kogemust vms, et muidu on su pere siin jne