Uurimustöö küsimustik

Tere, tegelen lõputöö kirjutamisega ja oleks vaja abi. Allolevalt lingilt leiate küsimustiku, mille abil soovin eelkõige välja selgitada kui palju ja kas eestlased üldse reisivad ning kas ollakse kursis Kreeta saare kui võimaliku reisisihtkoha olemasoluga.

Vastamine on anonüümne.

Küsimustik asub siin: http://www.connect.ee/uuring/238639721/1/

Suur aitäh kõigile, kes leiavad aega abiks olla :)

Miks ainult Kreeta?

Küsimus pole püstitatud paha pärast.

Ühte kindlat sihtkohta on lihtsam uurida ja selle kohta lõputöö kirjutada.

Lõputööde kirjutajad võiksid teada ka seda, et on olemas mõned reisidel käijad, kes ei lähe reisile kellegi soovitusel, kutsuva reklaaami või hea hinna tõttu, vaid sellepärast, et Kreetal või ükskõik kus mujal on niipalju toredaid kohti, mida külastada ja vaadata. Infot reisi kohta ei pea saama ilmtingimata reisibüroost, tuttavatelt või ajalehest, mõned loevad veel ka tänapäeval raamatuid ja omavad teadmisi ning isiklikku arvamust paljude riikide elu-olu ja vaatamisväärsuste kohta.
Aga selliste küsimustike üksluisus on tibake masendav. Minuga kurjustama pole nüüd mõtet hakata, tahtsin lihtsalt natuke iriseda :)

Kõigil ju õigus oma arvamusele ja olen teiega nõus. Kuid lõputöö vajab kirjutamist ja seega pole ka pääsu nendest üksluisetest küsimustest ja eeldustest.

Hobukastaniga nõus. Täitsin ka küsimustiku ja enamasti pidin vastuse lisama "muu" alla. Õnneks oli selline variant.
Kas lõputöö tõesti vajab kirjutamist? Kõrgemat sorti haridus ei ole meil minu teada kohustuslik :) Sry, lihtsalt kriipis silma, olen liiga palju lugenud lõpu- jms töid, mis on "vajanud kirjutamist", aga iva ei ole...

Berith, kus Sa muidu õpid? Ehte´s?

Lihtsalt haiglane uudishimu, palun vabandust jälle ;)

Minul näiteks takistab vastamast iga korrektse küsitluse 2 elementaarse osa puudumine:
a) kes on küsija?
b) kus küsitluse andmeid ja tulemusi kasutatakse?