Vaja ühe suuna lennupiletit Bangkok-Tallinn

Kas keegi oskab soovitada, kuskaudu kõige soodsam?

Kas keegi on lennanud LTU Intl Airwaysiga? Kas soovitate?

Peaaegu täpselt sama teema, ja vastustega! Vt. http://www.trip.ee/node/39694

Mina lendasin LTU´ga Bangkoki ja tagasi nii kuu-kaks tagasi. Istmevahe oli ok, aga me olime selles esimeses reas peale WC´d ka, seal vist oluliselt suurem reeglina. Teenindus oli nii ja naa, kuna räägin saksa keelt, polnud probleemi. Aga minu mehele näiteks unustati ühel korral söök andmata ja teisel korral kohvi pakkuda. Ja inglise keelt nad väga hea meelega seal küll ei kasuta. Ühesõnaga lennukimeeskond võiks natuke abivalmim ja sõbralikum olla küll. Ja üldiselt, kui võrrelda Finnairi ja KLM´ga, siis esimesed on paremad. Aga midagi väga hullu ka polnud, filmid olid suht. värsked, söök nagu lennukitoit ikka, ei midagi väga häirivat, aga midagi erilist ka polnud. Ahjaa, varu eurosid, sest kõrvaklapid maksavad kas 2, või 3 EURi. Meil tagasitulles polnud muud valuutat peale bahtide ja nii me ilma istusimegi :)

Siin võib ennast sodiks soovitada, aga kasu suht tühine, kui pole teada, kunas. Vt AirBerlin. Just oli soodsaid üheotsa pakkumisi.

Vaja Bgk-st tagasi lennata enne jaanipäeva.

Siis vaata kõigepealt läbi Finnair ja SAS. Ja siis Air Berlin BKK-Saksamaa. Näiteks kombinatsioon BKK-MUC-TXL 359 Eur(eeldab ööbimist Berliinis) + easyJet. Või BKK-TXL 369 Eur.