Vaktsiinipass Jamaikal vol 2

Kuna eelmine teema oli suletud, siis alustan uut samanimelist teemat:

https://trip.ee/foorum/uldfoorum/vaktsiinipass-jamaikal

Kuidas seis paregu on, kes viimati Jamaikal käinud on?

Välisministeeriumi andmetel on vajalik:

"tõend, mis kinnitab vaktsineerimist leetrite, lastehalvatuse ja punetiste vastu"

Punetiste ja leetrite kordusvaktsiin on paar aastat tagasi tehtud, aga vaktsiinipassis on ainult eestikeelne sissekanne. Eeldan, et nüüd vaja inglisekeelset tõlget?

Perearst ütles, et täiskasvanuid lastehalvatuse vastu ei vaktsineerita? Kuna olen nõuka ajal sündinud, siis arvan, et kõik tollased vaktsiinid on tehtud, aga tõendeid ei ole.

Soovitusi?

See sügis sai käidud. Kuna endal oli sama mure, siis lasin googlest välja A4 blanketi Eesti Haigekassa päisega, sinna peale trükkisin nime, isikukoodi ja kõigi kolme nõutud vaktsineerimiste inglisekeelsed nimetused ( et kodanik see ja see, on vaktsineeritud alljärgnevate asjade vastu). Lisaks veel alla suvaline tempel ja allkiri.

Jamaical andsin kollase vaktsiiinipassi ja selle A4 blanketi ( uurisid natuke ) ja oligi korras.

4
0

Tere , just jõudsime tagasi Montego Bayst, tervel saarel tiir peal . Grupp oli 7 inimest ja piiri ületades maksime 100 USD kohapeal , nn tervisemaksu ja saime vastava paberi, vaktsineerimistõendi. Ühtegi vaktsiini ei teinud , seda seal piiril tõestada suht võimatu meie tõenditega . Aega sisenemiseks kulus ilma selletagi metsikult, Montego Bay lennujaama sisenemine ja hiljem väljalennu osa on nagu öö ja päev .

1
0

Jamaica saatkond Belgias vastas november 2020 nii: The Embassy wishes to advise that you can pay a fee of 100USD for a visa on arrival in the event that you do not have your proof of vaccination.

Ilmselt kehtib sama siiani, alati saab saatkonnast üle küsida (Eestit teenindab Jamaica saatkond Saksamaal). Ja kui viibid üle 30 päeva, siis teed viisa saatkonna kaudu enne ja ei küsi keegi vaktsineerimistõendit.

2
0

Tere

Olen nüüd Jamaikal.

Tund aega istusin Kingstoni lennujaama immigratsioonis. Uuriti ja puuriti, et kes ma olen ja misasi on Eesti. Algul oli jutt, et mul puudub viisa, et pean viisa ostma. Siis selgus ikka, et Eesti jaoks ei ole viisat vaja. Aga et vaktsiinide tõttu pean 100 USD maksma. Aga siis uuris meditsiinitöötaja kollast raamatukest ja digiloost väljatrükitud vaktsiinide nimikirja ja kuna leetrite ja punetiste vaktsiini oli hiljuti tehtud, lasti mind minema ilma midagi maksmata. Ainult oma aega ja närve kulus. Õnneks ajutine öömaja oli lennujaama lähedal valmis vaadatud.

Hetkel olen Runaway Bays, ära lendan Montego Bay lennujaama kaudu.

4
0

Tere! Kasutan ka antud teemat ära. Meil on kruiisil üks peatus Jamaical. Kuidas te olete vaktsiinipassi saanud templi, et teil on lastehalvatuse vaktsiin tehtud? Lapse vaktsineerimised on kõik lisatud digilukku, kuid minu vaktsiinide kohta pole ühtegi märget seal portaalis. Olen ise sündinud nõukogude ajal ja on kaheldav, et kas need andmed üldse olemas on veel.

2
0

Kruiisilaevaga 07.03.24 Ocho Rios'es ei küsitud maale minnes ühtegi dokumenti.Laeva tagasi tulles kontrolliti ainult laevakaardi olemasolu (piisas,kui kaugelt näidata).

Vaktsiinipassi jaoks ilmselt kõige lihtsam,kui teha uuesti vaktsiinisüst.

2
3
Lennupakkumised
Reisikaaslased