Vaktsineerimine

Kas on mingeid kohustuslikke vaktsiine, mis tuleb enne Mauritiusele minekut teha? Ma mõtlen, et kas maale tulles seda kontrollitakse? Järgm.nädal minek, aga ettevalmistusaeg on kole lühikeseks jäänud:)

Panen Sulle lingi http://www.tervisekaitse.ee/?mid=206, sealt saad ülevaate. Kui antud lehe vasakult alajaotusi vajutad, peaksid jõudma ka leheküljele, kus näidatakse ära millised riigi nõuavad kollapalaviku vastase vaktsineerimise olemasolu.

Hea koht kust saab vaadata ,milliseid vaktsiine kuhu on vaja teha on www.vaktsiin.ee-ülevalt valida reis,siis vasakult reisikloobus ja sealt juba valina,millisel mandril on sihtpunkt ja siis valida riik.Seal on kõik ilusti kirjas.

Mauritius-reis kuni 4 nädalat ja kui on halvad hügieenitingimused:A-hepatiit,difteeria ja sääse profülaktika

Minu isiklik arvamus oleks selline, et Mauritiusele minekuks ei ole ennast vaja üldse vaktsineerida. Mauritius on üldiselt väga puhas ja korralik saar. Saaremaale minekuks ei ole ju ka ennast vaktsineerida vaja :) Sai seal kunagi vahepeatusena Madagaskarilt tulles paar päeva veedetud ja arvan, et ei ole küll mõtet ennast torkima hakata Mauritiuse pärast. Offi võid kaasa võtta äärmisel juhul :)

Kuda seal lood GSM leviga ja kui palju maksab minutihind Eestisse(Elisa)?
Kui see väga kallis siis palju maksab kohalik GSM kaart ehk oleks nii odavam Eestiga suhelda.Millised operaatorid seal ültse on?