Vana ja aegunud postituse kustutamine

Kas võimaluse, kus postitajal on võimalik enda vana ja aegunud postitus kustutada, loomine on keeruline?

See oleks minu arust positiivne võimalus.

Alati saab sellekohase palve esitada mõnele modele. Neid vanu ja aegunud postitusi ei teki nii palju, et moded ei suudaks sellised erakirjades tulnud palveid hallata.

Sa Naabrimees ilmselt mõtled selliseid postitusi: http://trip.ee/node/41076 ja postitajaid?
Kui jah, siis sellest on juba räägitud, et selliste esmapostituste puhul peaks rakendama "säilivusaega" st kui nt kuu aja jooksul keegi sellele teemale ei vasta, siis ta kustub ise/ automaatselt.
(tõin täiesti suvalise näite)

Ok, Sina ja mina ning ka paljud teised kustutaksid oma vana aegunud teema, aga miskipärast kaldun arvama, et üle poole siinsetest kasutajatest ei tee seda kohe kindlasti.

Näiteks
http://trip.ee/content/tai/otsin-odavat-reisipaketti.html

Mõtlesin oleks hea kui ma (ja teised) saaks kustutada oma aegunud vastused ära.

Aastatagused postitused/ vastused pole sugugi vanad, usu mind. Siin on veel vanemaid postitusi, millest tuleks lahti saada.

Ja kui Sa nii väga soovid, et keegi su postitused ära kustutaks, siis muuda oma postitus või vastus nt hüüumärgiks, punktiks vms ja viska mõnele modele nt privasse: "kustuta!"
Vastasel juhul kukub välja nii, et kõik me Jõulu- ja Jaaniõhtul postitame ning hommikul hakkame kustutama ;)

Püüame ka loomulikult ise postitustel silma peal hoida - kui keegi otsib näiteks reisikaaslast või pakub lennupileteid 12.juuliks, arhiveerime 13.juulil postituse kenasti ära. Saate kõik toimetusele abiks olla, kui teete oma kirjatüki hästi informatiivseks, nii et me ei pea kambakesi mõistatama, kas kuulutus on juba aegunud või mitte.