Vancouver ja Vancouver island

Kas kellelgi on soovitusi ja kasulikke interentilinke jagada, et kus on parimad soodsaimad ööbimiskohad ning mida tasuks kindlasti külastada nii kultuuri poole pealt kui ka looduses käies?

Reis on plaanis märtsikuus.

Vancouver on minu meelest maailma ilusaim linn. Kui nii kauge reis ette võtta, tasuks vast eelnevalt lugeda mõnd reisijuhi raamatut. Hotellides on siiski ka palju päevaste reiside ja üksikute vaatamisväärsuste reklaamlehti. Ööbisime selle firma majutusasutuses http://www.travelodge.ca/cities/vancouver

0
0

Olen kaks päeva Veebruaris Vancouveris nö. läbisõidul. Paluks soovitusi mis on seal põhivaatamisväärsus või ilusamad kohad mida peaks nägema? Kuhu kanti oleks mõistlik hotell valida üheks ööks ning kas takso on mõistliku hinnaga nt lennujaamast kesklinna sõiduks?

0
1

Me reisisime seda marsruuti ümberehitatud autoga ning ööbisime kämpingutes, Walmart parklates, metsas. Väga soodne ning omamoodi seiklus, kes tahab natuke lõbusamad ja ekstreemsemalt reisida. Meile on see hetkel küll elustiil, aga rendiautoga annaks ka seda teha.

Vancouver on väga suur ning meie laenutasime rattad, sõitsime Seawalli läbi ning mööda ookeani äärt läksime nii alla kui saime. Rand jookseb sealt pikalt ja rattaga on nagu juurdepääs asjadele kiirem. Linnas tasub ka jalutada ring peale mööda jõe äärt. Seal kena promenaad tehtud. Kindlasti käia läbi erinevaid linnaosasid, et saada aimu kui mitmekülgne see võrratu linn on...

Kui pikemaks reisile minna ja võtate oma matka asjad ka kaasa, siis soovitame väga Vargas Island Tofino juures ning Juan De Fuca matk. Esimene on saar, kuhu paadiga teid viiakse ning ise peate matkama läbi saare randa, kus võite telgi ükskõik kus üles lüüa. Tasuta! Saarel on väga vähe inimesi, aga selle eest hunte omajagu. Aga kui krõpsupakk kaisus ei maga, siis nad ei tülita sind.

Juan De fuca on 47 km matk otse ookeani ääres ning otse vihmametsas. Imekaunis matk, vett peab ojast ise filtreerima ning mugavusest on vaid vetsus kämpingutes.

Victorias saab tasuta parlamendihoonesse minna, kena suur muuseum on samas kõrval. Samuti on seal ligidal liblikate aed, mis on kaunis.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased