Ventspils-Nynashamn

Kas keegi on seda liini (Stenaline) kasutanud ja mis muljed? Oleks tarvis käia autoga Rootsis sept.-okt. mingil nädalavahetusel. Liiga hea, et olla tõsi...? "Õigeteks" päevadeks (hommikused väljumised) piletid ostes saaks edasi-tagasi 198.- (suur maastur+ 2 täiskasvanut+5a. laps) Sõiduaeg ca 8 tundi.

Kas Paldiski-Kapelskär poleks otsem ja kiirem?

2
0

Jah, kuid sama "komplekt" edasi-tagasi üle 500.- Lisaks (kas-või põhimõtteliselt...) ei nõustu päevase sõiduga kaasneva "sundkajutiga". Kunagi vist olid ka istekohad?

0
1

Septembris-oktoobris Ventspils-Nynäshamni suunal küll päevaseid väljumisi pole, ainult öised: https://www.stenaline.ee/liinid/ventspils-nynashamn. Ka ei kesta reis mitte 8h, vaid 9,5h, sinna juurde 6,5h ja 500 km sõitu Tallinnast Ventspilsi (mujalt tunnike rohkem-vähem), mis kütusekuluna lisab maasturile vähemalt 60-70€ ühe otsa eest. Laevad iseenesest on OK, saab ka salongis istuda: https://www.stenaline.ee/parvlaevad/stena-scandica#onboardTabs-item-5b0fa2dc7d-tab

0
1

Oops! Tänud info eest, nii põhjalikult veel asjaga pole tegelema hakanud. Oleks pidanud suvel ära käima. Eks kaalumise koht ole...

0
0

Miks ometi soovid minna päevase reisiga...? Öine sõit annab võimaluse laevas pikalt magada - saad puhkuse alustada ja lõpetada korraliku ööunega.

Sõitsin sel suvel nii DFDS kui Tallinkiga. Mõlemad on omal moel toredad ja mugavad, ja hästi magada saime mõlemas. Aga piletid on vastikult kallid tõesti.

3
0

Ei vaadanud küll Stena kodukalt.,aga need hinnad vast ainult auto ja reisija kohta .Kui edasi lähed siis tuleb veel kajut ka otsa mis on umbes sama hind või isegi suts kallim plus söök.

0
0

Tänud kaasmõtlejatele. Hetkel Tallinki hind septembris talutav. Kui auto "õigetesse" mõõtudesse suruda (katuseraam korraks maha, varuratas tagant salongi) tuleks edasi-tagasi 4-5 saja vahel. Sobiks ka graafik.

P.s. Päevase sõidu boonuseks võimalus lugeda päev otsa raamatut (muul ajal sellist aega pole).

P.s. Päevastel sõitudel Stenal "sundkajutit" pole (kui olen õieti aru saanud).

0
0

Käisime just perega Gotlandil üle Turu Vikingiga. Turu - Stocki laevad on väga mugavad. Hel - Turu ots pole ka teab mis pikk.

1
1

> Käisime just perega Gotlandil üle Turu Vikingiga.

See oli siis Tallinn - Helsingi - Turku - Stockholm - Visby ja tagasi?

1
0

Visbysse läheb praam Nynäshamnist ja tagasi tulime üle Ahvenamaa. Laevasõitu palju, aga täitsa huvitav oli.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased