Veokijuhiks Kanadasse

Kuuldavasti on Kanadas juba mõnda aega korralik rekkameeste põud-tööjõud vananeb ja noori peale ei tule.Tänu sellele on sealsed tööandjad pööranud pilgud ookeani taha.

http://www.immigration.ca/en/truck-driver.html

Need härrad muidugi kasseerivad oma teenuste eest ka üsna kopsaka summa sisse,nagu ma nendega vesteldes tõdesin.

https://secure.immigration.ca/opti-cprp.asp

Kui keegi on juba kolinud sinna autojuhiks või siis haub sellist plaani lähiajal,palun lahkesti võtta minuga ühendust.Haun seda mõtet juba pikemat aega ning kuna magavale karule pingviinid ise suhu ei jookse(Korea vanasõna),siis tuleb tegudele asuda :)Tore oleks leida leida mõttekaaslasi ning koos tegudele asuda,seltsis ikka segasem.

andrus.rosenfeld@gmail.com

Parimat.

EU Lubadega võib seal minu teada sõltuvalt provintsist sõita kuni kuus kuud,siis tuleb ümber vahetada.

Juhiloaga poleks muidu probleemi, kuid arvatavasti kindlustused nullivad selle võimaluse ära.

Kasuta youtubet,seal peaks minu mäletamist mööda olema vene rekkameeste
õpetus,kuidas nemad sinna said juhtideks.

Juba yle 2 aasta panen permanent residendina firmas Bison Transport, kodubaasiks Winnipegi linn, Manitobas. Jah uued load pead tegema. Ma olen sellest kirjutanud ka rasketehnika.ee foorumis "USA sse rekkajuhiks" nime alt KanadaUSArekkamees. Hetkel sain juba LCV (longer combination vehicle) load ja hakkan 41 meetri pikkuste rongidega (2 haagist, kumbki 53 jalga ehk 16,2 meetrit pikk) preeriaprovintside vahet tulistama. Lihtsat selles koiges kyll midagi ei ole, varu palju aega, kannatust ja ka raha, aga noh Provincial Nominee programmiga ju tehtav. Parimat soovides

Hei! Kas viimasel ajal on keegi siit rekkameheks sinnamaale läinud?