Viisa pikendamine

Kas kellegil on kogemust või mingit infot selle kohta, kuidas New Yorgis turistiviisale pikendust saada? Ehk on soovitada kedagi rohketest advokaadiburoodest vms? Viisa iseenesest veel kehtib ule viie aasta, kuid maaloleku aeg hakkab labi saama...kas on keegi Kanadas kainud ja sedasi pikendust saanud...mis stooriga siis esinema peaks vms?

Tanud!

Jutt siis Põhja-Ameerika viisast? Miks mitte Põhja-Ameerika saatkonnast küsida?

kas Sul on kogemusi selles osas? Mul on kontaktnumbreid igasuguseid ja variante on siin muidugi ka erinevaid, kuid tahaks kogemustest kuulda!

Mul on kogemusi selles plaanis, et kui tahad oma küsimusele võimalikult adekvaatset vastust saada, siis tasub küsides natuke ka ise vaeva näha.

Pealkiri informatiivseks ja ilma kirjavigadeta. Sihtkoht täpseks.

Veigo, yks asi on raakida ametnikega, kuid hoopis teine asi kuulda inimestelt, kes selle ise labi teinud. Seda, et kysida infot Põhja-Ameerika saatkonnast, kuulsin esimest korda...ei ole kuulnud sellest variandist veel...seeparast kysingi, et kas Sul on kogemusi selles osas...voi pakud huupi... Mis koht see "Põhja-Ameerika saatkond" on?...kas motled siinset konsulaati ...voi mis? Yhesonaga, tundub, et raagime yksteisest mooda. kuid Tanud vastuste eest!

Keegi võiks inimest aidata. Tundub, et tal on asjade olemusest vähe aimu, aga mure suur.

Küsimus 1. Kas Sa räägid USA viisast? Kuidas Sa üldse USA-sse sattusid, kui Sul pole aimugi riikidevahelisest konsulaarsüsteemist??

Küsimus 2. Miks Sa ei kasuta täpitähti? Kui Su klaveril on "Õ", mida Sa paaril korral klõpsanud oled, siis ära väida, et pole Ä-d ja Ü-d.

Te ka norite siin nagu Delfis voi Perekoolis. Infot viisa pikendamise kohta saab siit http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/menuitem.5af9bb95919f35e66f614176543f6d1a/?vgnextoid=1ade96981298d010VgnVCM10000048f3d6a1RCRD&vgnextchannel=48819c7755cb9010VgnVCM10000045f3d6a1RCRD. Minu kogemuste pohjal pole vaja mingit advokaati, kui sa ei kvalifitseeru, siis sa ei kvalifitseeru ka koos advokaadiga. Seal uscis.gov lehel on koik vajalik info ja juhendid olemas. Sul on toenaoliselt vaja saata see I-539. Toetavatest dokumentidest minu kaest kunagi kysiti mingit paberit mis toestaks, et mul on alaline sissetulek, mille eest elada (naiteks palk Eestist voi sissetulek oma kinnisvara yyrist vms). Kui sa oled oma paberid ara saatnud ja nad veel mingeid taiendavaid andmeid ja dokumente tahavad, siis nad saadavad sulle kirja ja annavad nende saatmiseks aega.

Mul on viisa olemas, kuid kui maale tuled, siis saad passi lehekese, kus kirjas, millal on viimane aeg lahkuda...minul hakkab aeg labi saama. Tean voimalikke variante, mida teha, et siia edasi jaada, kuid ehk on kellegil viimasest ajast kogemusi voi infot, mis oleks lihtsaim viis seda saavutada(kui ei tahaks vahepeal kodus kaia voi yliopilaseks hakata). Tean, et moned on yritanud kaia Kanadas, kuid, et seda nahakse juba labi ja pikendust sellega juurde ei anta...kuid ehk keegi on saanud....et kas siis on ise kysinud vms....

tappe pole...kopisin need paar korda, mis seal naha on - kas see on toesti nii oluline?

Ara mine kuhugi advokaadi juurde.prindi www.USCIS.gov vajalik avalduse blanket valja,lisa vabas vormis pohjus,miks tahad pikendada,valge kaardi originaaal/omale tee koopia/300$ ja tehtud.juhulkui tahavad lisainfot-ara karda,saada neile,mis vaja ja kogu moos. sain ise kuu aega tagasi katte No problem

kontakte eestlastega FL,Chicago voi NY

http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/menuitem.5af9bb95919f35e66f614176543f6d1a/?vgnextoid=94d12c1a6855d010VgnVCM10000048f3d6a1RCRD&vgnextchannel=db029c7755cb9010VgnVCM10000045f3d6a1RCRD

Vaata et täitmisel ühtki viga ei tee, muidu on kogu töö asjatu. Ja ära unusta lisamata tshekki/money orderit $ 300.- Peale oma taotluse ära saatmist saad posti teel nädala pärast "Notice of Actioni" ja seal on sinu case number. Saad selle nr abil interneti teel kontrollida millal sinu case läbivaatamisele läheb. Isegi kui vastus tuleb negatiivne oled kogu aja mil su case'i läbi vaadatakse legaalselt maal. Vaata ainult et sinu application oleks täidetud ja teele saadetud enne kui sinu I 94 läbi saab.

45 paeva enne kui valge kaart aegub. Ise jain kovasti hiljaks ja saatsin kuskil 3 nadalat enne, vabandasin ja kogu lugu.

Täpid ei ole elulised, kui klaverit pole. Pole mõtet kopima hakata. Muidu, aga, nõuame küll, selleks, et meie foorumit ka näiteks keskealised lugeda oskaksid.

Mina tutvun meeleldi, mis su mail on, saadan kohe kirja:)

Suur tanu vaga asjaliku info eest!