Viisa Poipetis?

Kes teab kas Kambodžast Taisse tulles Poipeti piiripunktist viisat saab? Leian väga erinevat infi selle kohta. Saabumine ja äralend toimub Bangkokist, vahepeal kavas Kambodžas käia. Reis algab nädala pärast ja Soomest multiple entryga viisat ei jõua võtta, jäb visa on arrival lennujaamast, ühekordne. Aga mida edasi teha?

Nimekiri, kust saab viisat.

http://www.mfa.go.th/web/2482.php?id=2491

Mina Kambodzast tulemiseks igatahes ei leidnud ühtegi kohta.

Kui piiripunkti nimekirjas pole, ei soovita ka katsetada.
Tai visa-on-arrivali saab ainult suuremates piiripunktides. Samalaadne kogemus Laosest - jääd kahe riigi vahele kinni ja hulk seletamist.
Ja 3-kuune viisavabadus vist ikkagi ei toiminud (http://www.trip.ee/node/48087)

OK, aga kas keegi oskab kommenteerida - kas kohapeal Bangkokis on võimalik saada turisti viisa? Selleks, et korra riigist väljas käia ja hiljem ikka kindlasti mind sinna tagasi lastaks, tagasilend toimub ju sealt.

Kuule, kellel seda viisat õigupoolest vaja on?
Kui tõesti ei viitsi hetkel Trip.ee esilehel olevat õiget teemat lahti klõpsata, siis võid sisestada märksõnad otsingusse.

Huvitav. Ja oled täiesti kindel, et minu küsimusele keegi juba kunagi enne vastanud on? Mina näiteks toksisin, kõlpsisin ja vot ei leidnud vastust. Selle pärast julgesin ka küsida. Sry kui Sind sellega ärritasin.

Esilehel on olemas niisugune teema nagu Tai viisa vol 2 http://trip.ee/node/48633

Kui sa lähed ka Phnom Penhi, siis saad sealt uue Tai viisa osta Tai saatkonnast. Saatkond asub linna põhjaosas ja viisataotlusi võetakse vastu kell 08.00-11.00 ja väljastatakse järgmine päev kell 15.00-16.00. Viisa maksumus vist 25 dollarit pluss mõned dollarid saatkonda sõiduks. Poipeti piiripunktis visa on arrival ei saa, kuna seda Tai Välisministeeriumi nimekirjs ei ole.