Viva Sharm 3*

Oleme minemas sinna hotelli uuel aastal, ootaks muljeid seal käinutelt. Tänud ette!

1
2

Ahhoi, reisisellid! Kas on uudiseid Viva Sharmist:)

0
0

On keegi vahepeal peatunud Viva Sharmis? Kuidas muljed? Varsti ise minemas, aga infot hotelli kohta vähe. Jagage oma muljeid!

0
0

On keegi vahepeal peatunud Viva Sharmis? Kuidas muljed? Varsti ise minemas, aga infot hotelli kohta vähe. Jagage oma muljeid!

0
0

Nüüd siis seal käidud :) Hotell oli normis ,teenindus hea, igati abivalmid töötajad. Toit maitsev kuid üksluine, olles kohal 2 nädalat siis erilisi muutusi menüüs polnud (nälga ei jää). Ainus probleem on bussiga mis randa viis, see oli 8 kohaline ja soovijaid ju hulk enam. Ise kordagi seda teenust ei kasutanud sest "kilukarbis" polnud soovi sõita. Päikest jagus ja ilm oli hea.

0
0

Sai seal jaanuaari oldud paar nädalat ja mõnndagi nähtud ja eelkõnelejal on õigus,elamistingimused oli ka lihtsa poolsed ei midagi erlist, mei oli rõduga tuba, igas toas on ka konditsoneer, nii et kuum ei tohiks hakkata ilm oli tõesti hea, aind mõni päev tuuline ja bussiga oli randa sõit hommikul kaks korda, kell 9 ja pool kümme, rannad on erinevad ja eri suundades,mida veel? ja süüa saab normaalselt, valikut on aga ikkagi üksluine,ise olin enam vähem söögiga rahul ja ei pirtsuta! Nägin mõnda Moskva Daami kes kippusid, mõnegi toiduga vinguma,sellga peab arvestama,kes ei saa ilma musta levata läbi, peab ise kaasa võtma, me käisime 3-kesi ja jäime ikkagi rahule, kui veel midagi huvitab,võin vastata.

1
0

Oleme märtsis sinna hotelli minemas. Kirjutage palun neist kahest rannast, kuhu hotellist buss viib. Kas liivapõhjaga, kas tasulised, kui palju maksma pidi.

0
0

Üks rand on kitsas korallipõhjaline (Pacha) ja teine on liivase põhjaga (Terrazina) mõlemad tasuta ja sinna viib hotellist buss tasuta. Tasuline rand on ca. 800m hotellist Reef Beach .

1
0

Soovitan südamest seda tasulist randa, pileti peaks hotellist tasuta saama. koralle, kalu on vingelt ja jala jalutada ei ole üldse hullu.

2
1

Aitäh vastuste eest, randade kohta pilt enamvähem selge. Arvatavasti käime need kõik läbi :)

Kas oskate öelda ka, kui kaugel on hotellile lähim ostukoht, kust saaks jooke, puuvilju, maiustusi? Il Mercato ilmselt?

0
0

vana sharm. seal üpris raskesti üles leitav riiklike kinnitatud hindadega pood. läheduses on veel saksa egiptuse keraamika pood, kui hästi otsida

0
1

Milleks vana sharm? Lähim pood kus ametlikud hinnad Bassem Market (BM), hotellist vasakule minnes ca. 100m on Bassemi väiksem pood aga edasi minnes on Al Fanari (ristuv tänav)ületades suurem Bassem Market (BM, kõrval on supermarket Reem kus hinnad on laest võetavad :) Veel üks soovitus kasutage kohalikku raha EGP-sid.

2
0

Passem on heade hindadega pood, soovitan ka. Alkot saab minnes Alf Leila poole. Tunnuseks alkopoodidel on roheline Heinekese logo ukse kohal. Vanal turul ka hea alko pood, juhatada ei oska, kuskil sopis, hinnad olid üliodavad aasta tagasi veel. Puuvilju osta ka vanalt turult, mu meelest seal kõige soodsam.

2
0

Siin räägiti, et alkot saab osta vaid 48 tunni jooksul peale maale saabumist?

0
0

48 tunni piirang kehtib Tax Free poodides.

2
0

ahhhaa.. selge, aitäh :)

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased