Võib ka teistmoodi...

Ehk siis, kes see ikka saba kergitab, kui mitte...

Mõtlesin, et lisaks soojale maale mineku foorumitele jms.-le paneks siia ka näite sellest, kuidas Eestis aastavahetust peeti.

Et äkki mõnigi järgmise aastavahetuse lõuna või ida asemel hoopis kodumaa kaunis looduses mööda saadab, põnevalt ja lõbusalt.

Ja lugu ise siit:

Aastavahetus 03/04 Metsamajas Soomaal

;)

Ja kel veel taolisi elamusi selja taga või muud huvitavat aastavahetusel korda saadetud, mis ka kuskil netis ülal - need võiks ju oma elamused siiasamma võrdluseks-lisaks juurde panna...

Lisaks õllele võeti muudki..........

0
0

Noh, siis olite ju puha soojas ja katuse all :))

Meie seekordne Soomaa espitsjoon kulges järgnevalt. Kuna 31. on tööpäev siis sai alles õhtupimeduses Soomaale jõutud, sihiks neljakesi kuratteabkus keset metsa mahajäetud Pärna talu leidmine ning seal aasta vahetamine. Otsingud algasid üheksa paiku õhtul ning kilomeetrite edasi-tagasi jäljeajamise tulemusena leidsime, et Tõramaa oja oli korraliku jõe mõõdud võtnud, ning takistas meie retke päädimast ulualusega. Ka Karuskoselt üle Navesti minek osutus liiga raskeks. Seega võttis komitee 15 min enne 2004-a vastu ainuõige otsuse lõke üles teha ning aasta ära vahetada, mida ka järgnevate meeleolukate tundide jooksul üha selgineva tähistaeva all ka tehti. Vastu hommikut jõuti siiski tsivilisatsiooni :)

Jyrka

0
0

...käisite Toonojal. Plaan oli meilgi sinna minna (õnneks koht endale juba varem tuntud), aga viimasel hetkel otsustasime ümber. Jaanuaris plaan küll Toonojal ära käia...kui huvi äkki kaasa lüüa...

er-draug ehk Marko Seiklejate Klubi VANDERSELLID

0
0

See koht on u. 15 km Toonojast. Toonoja on muidugi vahava, kuid juba liiga tuntud, et olla asustamata vana-aasta õhtul.

Jyrka

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased