Vueling

Tere!Tundub et Vueling paneb kinni enda suvise otseliini Tallinna ja Barcelona vahel.Üldiselt vaadates trip-i eelmiste aastate postitused piletid olid müügis juba märtsi alguses. Nüüd ei näe Vuelingu kodulehelt TLL nende sihtkohtade seas. Tallinna lennujaama kodulehelt on Vueling nüüdseks on ka ära kadunud https://www.tallinn-airport.ee/lennuinfo/lennufirmad/Helistasin lennujaama ja Vueling klienditeenindusesse, mölemad vastavad et neil hetkel üldse puudub info selle liini kohta :DTahaks juba suvise puhkuse plaanid paika panna ja nüüd ei tea, kas jään ootama või pigem valin teise lennuliini. Ryanair-i Gironat ei taha kasutada, pigem valiks ümberistumine.Kas keegil on mingit infot/kogemused jagada selle teema kohta?

Mul küll puudub info konkreetse lennuliini kohta, aga 2019 suvised lennud peaksid küll ammu juba müügis olema, kui nad toimuks. 

Ise käisime muidu eelmine aasta juuni alguses Lufthansaga, piletid sai 250€ / nägu. Väga mugavad lennuajad olid, seega soovitaks seda varianti. Finnairiga saab ka läbi soome ( ~230€) aga ōhtuse lennuga jääb öö helsingisse.

marti384, aitäh info eest! Ise ka guugeldasin, aga ei leidnud midagit sellist. Huvitav miks siis meie lannujaam ja Vuelingu kt pole kursis