Wifi kohta üks küsimus.

Nimelt minek hotelli Palladion kreetal siis ja seal on wifi. Tunnihind oli mingi 3 euri kanti. Keegi kuskil teemas ütles, et saad siis sealt koodi aga võid ka kauem olla ja ise pead vaatama seda värki. Kes on asjaga kursis võiks lähemalt rääkida, kui võtta tund kas siis saab ka kauem olla ja kas võtavad hiljem raha selle eest, et olin pikemalt sees? Oskavad nad ise üldse seda itinduse asja? :D

Tänud, kes vastavad.

Millegipärast ma kahtlen wifi olemasolus seal. Oled ikka kindel, et on? Enamasti on neil fuajees üks arvuti, kust pääseb internetti. Ma ei ole Kreeka saartel sattunud küll ainsagi wifi leviala peale.

0
0

Rhodosel oli küll wifi hotelli fuajees kenasti olemas,maksis 4 euri tund.Wifisse sai koodi alusel ja täpselt nii kauaks kui olid aega ostnud.Fuajees olevate arvutite kasutamine oli kallim.

0
0

Kui nüüd väga ei valeta siis nägin Rhodosel - Lindoses jalutades möödumisi restorani kus rippus WIFI silt uksel. ´Kuid mis tingimustel ja kas ka töötav seda ei hakanud uurima.

Kreetal aga wifit silma ei hakanud. Nägin küll interneti arvuteid mõnes kohvikus kus sai tegelikult suht sootsalt netis istuda. Hindasid enam ei mäleta kuid oli miski kaks eurot tund ehk. . . . !

0
0

Meie käisime Kreetal Hersonissoses ja seal sai wifit paljudes kohtades kasutada. Tuleb lihtsalt jälgida, kus avalik wifi on. Näiteks rannas olles läksime kohta, kus kohe kõrval oli restoran, mis pakkus ka wifit. Levi ulatus rannani ja saime tasuta sees olla. Hotellis viibides läksin rõdule ja otsisin samuti turvamata võrgud üles ja neid oli palju.... 4EUR tund on küll nöörimine!!!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased