Wifi olemasolu Amsterdami ja Singapuri lennujaamades

Läbin Amsterdami ja Singapuri lennujaamu. Kuna järgmise lennu ooteaeg on suht pikk, siis oleks läpakast meelelahutaja abi- aga kas nendes kohtades wifit on üldse? Ja elektripistikuid, et akut laadida?

Schipholis on WiFi igal poolel, aga on tasuline. Singapuris on lennujaama enda info kohaselt WiFi igal poolel tasuta. Vaja ainult registreeruda passwordi saamiseks.

aitäh deizen! Oskad sa öelda, kuidas selle wifi eest tasumine Schipolis käib, kuhu maksta tuleb? Ja Singapuris kuhu pöörduda, et password saada?

Schipholis, nagu enamikes lennujaamades ja hotellides avaneb Sulle IE-d vm brauserit käivitades kohaliku teenusepakkuja võrguleht, kus on ka maksmise juhised. Üldjuhul saab maksta üle võrgu krediitkaardiga.

Suur tänu! Kas elektripistikute olemasolu kohta ka keegi teab? Kust neid leida võib? Ja kas Singapuris ikka samad pistikud, nagu Eestis?

Aitäh lingi eest! Singapuris tunduvadki mingid imepistikud olema :S Ehk on keegi siiski sealtkaudu lennates tähele pannud, et ka meie jaoks tavapäraseid pistikuid sealt leida võib?