Tai keele kursus algajale
Plaanis on hakata õppima tai keelt (põhimõtteliselt nullist).

Kuna tai keeles on väga oluline hääldus ja intonatsioon siis eelistan täiskursust, mitte onlainis/äpis sõnade ja lausete pähetuupimist.

Samuti on mulle oluline ka grammatika ja lausete koostamise oskus, mistõttu samuti on kursused eelistatud seisus.

Olen guugeldanud vist kõik keeltekoolid läbi aga ei ole kusagilt leidnud tai keele õpet.

Olen kursis erinevate internetilehtede ja äppide (nt. 50 Languages jms.) poolt pakutavaga aga see pole nagu see mida vajan. Tunnen, et sõnade ja lausete pähetuupimisega suurt edu ei saavuta. Vajan rohkem loogilist ja seotud lähenemist.

Kas oskab keegi soovitada, millised võimalused on tai keelt õppida Tallinnas (töö kõrvalt)?
Täna on möödunud 2 kuud teema alustamisest ja mitte ühtegi soovitust.
Tundub, et Eestis selline võimalus puudub täielikult.

Tallinnas on üsna mitu tai toitu pakkuvat restorani ja kindlasti töötab neis restoranides keegi, kes on Taist pärit. Konsulteeri nendega ja ehk leiad endale õpetaja.

Ise olen ka sama huviga muide, aga teinud endale selgeks selle, et seda saab pikkade puhkustega Tais teha- eriti kui sul seal aastatega ka sõpru on tekkinud. Ma muidugi esimesed 12 aastat mölutasin maha- igal aastal oleks võinud ju õppida, aga siis polnud veel huvi vist. Tavaliselt viibin 2 korda aastas 3 nädalat Tais ning alles 2 viimasel aastal olen hakanud väga vaikselt õppima- vaevaliselt, aga midagi juba oskan küsida v rääkida. Süüa ja juua juba oskan küsida enam vähem.:-)