Lufthansa kampaaniahinnad lennupiletitele sügisel ja talvel Tallinnast Taisse!
21. juuni 2023 21:20
Koh SamuiChiang MaiChiang Rai
Rannapuhkus
Eksootika

Pakkumine kiirematele sügiseks ja talveks Tai Kuningriiki!

Lufthansa koostöös Thai Smile Airwaysi ja Bangkok Airwaysiga on hetkel pakkumas üle pika aja väga hea hinnaga lennupileteid Taisse. Kuna huvi on suur, siis saadavus on iga tunniga kehvemaks minemas aga hetkeseisuga leiab hea hinnaga lennupileteid vahemikus november kuni märts.Lufthansa on alates novembrist Münchenist Bangkokki lendamas kahekorruselise A380 lennukiga ning hetkel on pakkumisel tõesti väga atraktiivse hinnaga lennupiletid. Eriti just lendudele mis ei ole ainult Bangkokki, sest sel juhul on hinnas ka äraantav pagas! Samuti on võimalik alustada lende ühest lennujaamast ja teha tagasilend teisest lennujaamast (nn open-jaw), tõime allpool välja ka näite kuidas selliseid pileteid leida.

Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt vaid kuskil 10 euro võrra kallimalt.

Kui meie poolt välja toodud näidiskuupäevade hulgast sobivaid lennukuupäevi ei leia, siis seidi parem saadavus on lendudele algusega Stockholmist (vaata ka seda pakkumist )

Kui tahad rohkem uurida Tai kohta, siis uudista ja loe paradiisisaare Jensi Paradiisisaar.ee lehte. Ja veel, kui oled minemas Patongi, siis eestlaste õhtused kogunemised toimuvad selles baaris.

Oleme juba varasemalt avaldanud sellised pakkumised:

Lisaks leiab ka soodushinnaga lennupileteid neisse sihtkohtadesse:

Tallinn - Koh Samui (USM) - Tallinn alates 702€

Koh Samuist saab minna edasi näiteks lähedalasuvatesse Koh Phangnani ja Koh Tao saartele. Soodsa hinnaga lennupiletite saadavust leiab novembrist kuni märtsini. Otsi endale huvipakkuvad lennupiletid üles otse Lufthansa koduleheküljelt marsruudil Tallinn (TLL) - Koh Samui (USM).

Näide Lufthansa koduleheküljelt:

Tallinn - Chiang Rai (CEI) - Tallinn alates 642€

Chiang Raist saab minna edasi näiteks Laosesse. Soodsa hinnaga lennupiletite saadavust leiab novembrist kuni märtsini. Otsi endale huvipakkuvad lennupiletid üles otse Lufthansa koduleheküljelt marsruudil Tallinn (TLL) - Trat (TDX).

Näide Lufthansa koduleheküljelt:

Tallinn - Chiang Mai (CNX) - Tallinn alates 641€

Soodsa hinnaga lennupiletite saadavust leiab novembrist kuni märtsini. Otsi endale huvipakkuvad lennupiletid üles otse Lufthansa koduleheküljelt marsruudil Tallinn (TLL) - Chiang Mai (CNX).

Näide Lufthansa koduleheküljelt:

Kuna lennukuupäevad on enamjaolt kõikidele sihtkohtadele samad, siis toome allpool välja väikese kuupäevavaliku. Kõige lihtsam viis on otsida huvipakkuvad lennupiletid üles otse Lufthansa koduleheküljelt. Sisesta endale huvipakkuvad sihtkohad otse

OPEN-JAW VARIANDID

Kõikide kampaanias müügis olevate linnade puhul on võimalik leida ka variante alustamaks reisi ühest sihtkohast ja tegemaks tagasilend teisest. Selliste lennupiletite ostmiseks tuleb minna Lufthansa kodulehel MULTI-CITY otsing

näide multi-city otsingust

Tallinn-Chiang Mai//Phuket-Tallinn alates 622€

Näide:

Veel mõned marsruudiideed:

  • Tallinn (TLL) - Krabi (KBV) // Phuket (HKT) - Tallinn (TLL)
  • Tallinn (TLL) - Phuket (KBV) // Koh Samui (USM) - Tallinn (TLL)
  • Tallinn (TLL) - Phuket (KBV) // Bangkok (BKK) - Tallinn (TLL)

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased