Aastavahetus väljaspool Eestit

Iirimaa

Ma soovin lihtsalt 2015-le kuskil uues kohas otsa vaadata. Olgu selleks Horvaatia, Hispaania, Tai, India, California, Portugal, Kanada, Uus-Meremaa või piiriäärne Läti..

Olen 21-aastane neiu Tallinnast ja kuna lotoga võitnud ei ole ja vanemate kulul ei ela, siis igakuist reisi endale lubada ei saa, kuid äkki on kuskil keegi (ehk sina)... kes mõtleb, et tahaks ka minna ja... paneme pead kokku ja teeme ära?

Mulle sobiks minna detsembri keskpaigast ja olla jaanuari lõpuni.

Võtke minuga ühendust ja, Carpe noctem

Tere Heler.....ka mina tahan minna mingi aeg nüüd jälle sooja ja samuti taskukohase hinnaga. Kas sul on kindel soov minna uut aastat vast võtma kuskile või näiteks peale uue aasta vastu võtmist võiks ju varbad sooja rannaliiv panna ja 7 päeva seal vedeleda =) ise olen reisimisestsõltuvuses ja välismaal juba pikalt ringi trippinud ja ka mõnes kohas natuke rohkem peatunud. Kui on huvi minuga reisile minna anna märku =)

Viru Reisidel aastavahetuse reisid näiteks Tsehhi 28.12-03.01 maksavad ainult 170€ ja Tsehhi väga ilus ja odav maa.

Ka mulle sobiks minna peale uut aastat paariks nädalaks näiteks Taisse.

Tere kessu87, loomulikult sobib hiljem ka :) Kui veel kogenud reisisõltlase kampa saaks, oleks eriti super :) Arutame kirjateel edasi näiteks.

Tere sadakrooni, kindlasti on midagi pakkuda ka Tšehhil. Käisin seal suvel läbisõidul.. aga külmaga ei kutsu hetkel. Ja summa ka natuke liig võrreldes näiteks Hispaania mõne linna kõrval, kuhu saab näiteks 54€ eest.

Tere Qube, räägime sellest kirjavahetuse teel? :)

Tere! Kas oled juba aastavahetuseks plaanid teinud? Minul ka mõte, et see kord võtan uue aasta vastu kuskil teises riigis, kindlaid plaane veel pole. Kui oled huvitatud võib lähemalt rääkida.

Tere,

Olen Priit ja astunud just äsja üle kolmekümne aasta ukseläve... seis on sinuga suht sama... vanemate juures ei ela, lotot mängin, kuid seni on küllusesarv peatunud suuremate hädas olijate juures. Peamiselt on seni kulunud aeg kooli ja töö arvele... õnneks olen omale sätitud eesmärgid tätitnud enneaegselt, kuid teekonnal olen kaotanud ka nii mõndagi väärtusliku... See tõttu plaanin siin samuti jõulude ja aastavahetuse möllust taandumist ning sooviks minna kuhugi... üldjuhul ükskõik kuhu, peaaesi, et sõbraliku ja toreda kaaslasega ning ülla eesmärgiga...

Heameelega külastaks šotimaad ja teeks jaanuaris läheks Inglismaa lääne küljest Bristolis läbi... muid eesmärke briti saartega pole... ehk vabakava

Mis mõtted ja plaanid sul olid, kas oled mingi kindlat reisisihtkoha juba enesele määranud?

päikest ja kõike paremat

Priit

Kas on kedagi kea nous ka autoga kuskile soitma.