Mai 2013 Los Angelesse

California

Olen 22 aastane naine, hetkel töötan ja elan Tallinnas. Plaan minna Mai 2013 Los Angelesse vähemalt 4-5 kuuks, otsin reisikaaslast ehk siis kedagi kes oleks huvitatud seal kohapeal elamisest nii kaua. Plaan on üürida korter, vaadata ja reisida seal ringi. Piletid on enamvähem välja vaadatud lehelt cheaptickets.com . väljumine Helsinkist 1 peatus Londonis hinnavahemik piletitel (edasi-tagasi) on circa 817 dollarit. Endal on olemas Usa Viisa, kuid siseneda saab ka ESTA'ga kellel on biomeetriline pass (tegemiseks on aega küll :). Esimene kuu on juba sisustatud plaanidega, edasi leiab kindlasti seal hulganisti tegevust. Plaan on kindel.

Minu teada ei või USAs turistina korraga üle 3 kuu olla, ka viisaga.

B1/B2 viisaga tohib kohal olla korraga 6 kuud, pärast kuute kuud on võimalik kohalolekuaega pikendada lisa 6 kuud. ESTA'ga reisides peab olema ette näidata edasi tagasi lennupilet, vastasel korral on neil õigus piirilt tagasi saata sind, kui on hirm et sinust saab "illegaalne immigrant"

Tavalise turistiviisaga reisides on mulle alati kuueks kuuks tempel passi löödud ja head reisi! Niimoodi on juhtunud praeguseks kümnel korral...

ESTAga on küll võimalik USAsse minna maksimaalselt 90 päevaks.

When traveling to the U.S. with the approved ESTA, you may only stay for up to 90 days at a time - and there should be a reasonable amount of time between visits so that the CBP Officer does not think you are trying to live here. There is no set requirement for how long you must wait between visits.

https://help.cbp.gov/app/answers/detail/a_id/1072/session/L3NpZC9lSFJXaW84bA%3D%3D