trip-krainetrip-ukraine-dark

Soojale maale märtsis odavalt 2 nädalaks

Belize
Cancun
Mauritius
Playa del Carmen
Reunion
Roheneemesaared
Sri Lanka
Tai
Vietnam

Tere! Sooviks lennata märtsis odavalt 2 nädalaks mõnda neist sihtkohtadest:

  1. Quintana Roo+Belize 2.Mauritius+Reunion 3.Roheneemesaared Tagavaravariantideks Sri Lanka, Tai või Vietnam. Edasi-tagasi lennupiletite maksumuseks olen arvestanud max 300-400 EUR/inimene ja majutus tuleks ka odavamapoolsem. Olen rahulik ja sõbralik noormees ning otsiks ka suures plaanis samasugust reisikaaslast- või isegi kaaslasi. Võib olla nii naiste- kui ka meesterahvas, kuid ülemiseks vanusepiiriks seaks umbes 45a, alumiseks umbes 18. Plaanis on lihtsalt puhata ja mõõdukalt seigelda (ratas, väike jalgsimatk, telkimine, snorgeldamine jne.) Lähme reisime!

Tahaksin lisada, et väga hea variant oleks ka Dominikaani Vabariik. Sinna saaks lennupiletid kõigest 200 EUR eest.

Tere,

Plaan minna Marokosse puhkama ja nautima õitsema hakkavat Aafrikat Kevades... Võtame grupi peale ilusa basseiniga villa looduses, samuti charterbussid ,et saaks ringi liikuda ja kultuuriga tutvuda. Kui huvi liituda, siis meil grupis veel mõned vabad kohad. Lennupiletid leiab ka päris hea hinnaga veel.

emaalinn@gmail.com meilile kirjutades, saab rohkem infot :)

Tere,tahaksin just märtsi lõpus lennata soojale maale puhkama.Kes oskab öelda,kust on konkreetselt odavaid lennupileteid saada?..või pakub keegi oma reisiga liitumise võimalust?