trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Rollerirent Mauritiusel praktiliselt puudub. Võib-olla on ainult pealinnas, seal ma ei käinud, aga mujal küll ei kohanud. Isegi rattarent on seal haruldane nähtus ja hinnad on kõrged. Iseenesest liikuda saaks küll kui just suurele maanteele ei roni. Käisin seal täpselt selsamal ajal 3a tagasi. Mahebourgis tean ülimalt head ja inimsõbralikku restorani ja seda julgeks küll soovitada. Kui sinnakanti satute, siis võin privaatselt täpsemalt rääkida. Hinnatase on restoranides erinev, keskmiselt on hinnad kõrgemad kui Aasias, aga kui otsida leiab ka ok variante.

Eestis olles on täitsa võimalik Koeru bussiga Norra reisida, karantiinita ka veel.

Lufthansaga ei pea, kui kõik 4 on SAMA BRONEERINGU peal ja konkreetsete istekohtade eelistus puudub, võimalusel istutatakse ikka kokku. Soovitus on siiski check-in võimalikult vara ära teha.

Ei. Mul korjati isegi telgivaiad ära.

Testi sooviti Soomes kirjeldatud puhul näha juba 8.03. Paistab et see oli Vantaa linna nõue, mitte Soome riigi. Kuna mul oli igal juhul vaja test juba Brasiiliast Qatari lennule pääsemiseks teha, siis õnneks sai sama testitulemusega ka Helsingis hakkama.

Kui arvestada milline on selle riigi rahvaarv, ning vaadata palju on lisanduvaid juhtumeid 100.000 inimese kohta, siis selgub kurb tõsiasi, et jääda Eestisse on hetkel veel mitmeid kordi ohtlikum, kui sõita Brasiiliasse.

Mingit viidet kuidas 500 mxn eest 13gb netti saada? Mulle pakuti sama raha eest tunduvalt vähem.

Need on need, mida trackitakse satelliidi kaudu.

Kulla inimene, sellise pileti saab praegu ise 94 EURi eest broneerida. Miks peaks keegi selle 56 EUR kallimalt sinu vahendusel ostma?

See on vist kõige soojem kuu seal. Ka vesi on max temperatuuriga, kuid üsna tihti tuleb vihma, aga enamuses on see lühiajaline, kuid mõnikord võib ka terve päev sadada. Mõni aasta on jaanuaris olnud ka orkaane (2017). Veebruar on kõige vihmasem kuu aastas.

Seal peaksid Inglise pistikud olema. Kas majutustes olid pistikuadapterid ka olemas, et sai meie mobiililaadijaid kasutada?

Jah, paraku näiteks Mauritiuse lennujaamas äsja nõuti käsipagasi kaalule asetamist. 

Reisikaaslane on veel puudu.

See reisikindlustus kehtib vaid kuni 3-kuuliste reiside puhul.

Olen 35. Kuna plaanis on ka rattasõit ja väheke aktiivsemad tegevused, siis võiks reisikaaslasele ka need meeltmööda olla. Vanusenumber iseenesest esmatähtis ei ole, aga eks ta sinna nooremapoolse poole kisu vast küll.

TereSellist asja läheks mul vaja!Kuhu võiks sellele järgi tulla?Tänud ette!

Tahaksin lisada, et väga hea variant oleks ka Dominikaani Vabariik. Sinna saaks lennupiletid kõigest 200 EUR eest.

Kui reisikaaslane leidub,siis kohe :)