Viimased kommentaarid

Bohol beach club asub väga vaikse ranna ääres :-) Vähemalt minu sealoleku ajal novembri lõpus kohtasin rannas paari inimest.

Nt jõuab Hong Kongi saarel IFC (rahanduskeskus või miski) 55.korrusel ära käia. Tasuta ja peab dokumenti näitama. Saab ka linna ülevalt vaadata.

Me oleme elukaaslasega Filipiinidel 19.11-5.12 2015 Bohol ja Palawan. Huvitav, kas kedagi Eestist veel sel ajal seal on :-)

Ma sõitsin liinil Krabi-Bangkok, ööbuss. Pidi olema nö VIP buss, läksime Krabis peale, logu buss, hullem kui Harjumaa liinide buss, konditsioneeri polnud, kohti kõigile ei jagunud, mõned istusid bussijuhi kõrval mootori peal.3 tundi oli sellist sõitu, terve tee mõtlesin, et mismõttes see VIP buss on, et kas mingi eksitus. Jõudsimegi pimedas Surat Thanisse, aeti teatud inimesed maha uut bussi ootama, teised vist sõitsid edasi rongi peale või Samuile.Ooteaeg oli ca 1 tund.Siis tuli enamvähem ok kahekordne buss, sõidu ajal sai teki endale peale võtta. Bangkokis, kella 5 ajal hommiku, äratati bussirahvas üles ja aeti välja kuskil poolpimedas pargis :-) Linnaosa taksojuhid olid ka kokku aetud. Mu meelest pidi buss jõudma kuhugi Lõuna Terminali.

Falirakist Lindosesse oli 3-4 EUR,aga Rhodoselt Lindosesse ei mäleta.