sella

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
4 postitust
6 kommentaari
 

3 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

5 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Tere,

tahtsin oma kirja veelkorra uuendada ning küsida, et kas keegi ehk on lähiajal või kaugemal ajal tulemas Buenos Airesesse ning on nõus mulle kaasa võtma väikese paki Eestist?

Oleksin hiiglama tänulik! Kui jah, siis palun kirjuta(ge) mulle: mereroheline@gmail.com

Tervitades,

Sella

Tere,

kas kellelgi Londonis elavatest (või seal pikemalt viibivatest) eestlastest oleks tahtmist/võimalust pakkuda öömaja ühele tüdrikule kaheks ööks (31.10–2.10). Olen nõus tooma kaasa Eestist asju või muud vajaminevat. Kui leidub selline inimene/inimesed, oleksin väga rõõmus! Palun kirjutada aadressil: mereroheline@gmail.com.

Ette tänud ja tervitades,

Sella

Tere,

siiski veelkorra küsimus New Yorgis käinutele/seal hostelis ööbinutele. Küsimus lihtne: Kas keegi oskab omast kogemusest mõnd head ja odavat hostelit soovitada. Mul on minek õige pea, olen lapanud ja uurinud internetist, pakkumisi on palju, kuid kui kommentaare lugeda, siis võtab küll igasuguse isu ära. Niisiis, kas keegi oskab oma kogemusest midagi soovitada?

Tervitades,

Sella

Tere,

aga kust seal Stockmannis täpselt neid pileteid saab osta? Finnairi esindust seal minuteada ei ole.

Aitähh vastuste eest. Tegelesin siin pisut asjaga ja antud info(d) on täiesti vettpidavad. Natuke hiljaks olen jäänud oma plaanimisega ja jõudsin järeldusele, et alla 250 EUR-i ikkagi Frankfurti ei saa sel ajal.

To olgag: 5.07 kahjuks ei sobi, sest plaanin lennata Cancuni 1.08.

No ei saa kahjuks, ainult Londonisse ja Berliini saab.