trip-krainetrip-ukraine-dark

k

Reisisell, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
7 kommentaari

9 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

2 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Tere, 2009 aprillis sai sama teekond läbitud, seljakotiga. Liikusime kahe nädala jooksul sama teekonna, mida üleval kirjeldad va Acapulco, kasutasime kahte siselendu, Mexico Cityst P. Escondidosse ja Yucatanilt Cancunist Mexico Citysse tagasi. Muud vahemaad sõitsime bussiga ja seda julgen küll soovitada. (Sai ka uuritud auto rentimise varianti aga tundus kuidagi kindlam sõita bussidega ja ka bussireisijatena pidime läbima keset ööd narkokontrolli, ei kujutaks ette kuidas oleks olnud nende politseinikega suhtlus kui oleksime ise autoga neile teele jäänud. Siin tripis sellest eelnevalt ka räägitud, et tuleb ette ka olukordi kui turistid lihtsalt peavad politseile maksma, et saaks oma teekonda jätkata. Ja teine asi, et nendel teedel ja selle liiklusega, mis seal keskamaal olid, väga polnud tahtmist ise sõita) Kaardimaksetega suuremates kohtades tõesti polnud mingit probleemi. Meie eelarve kõik kokku oli 3000 euri (2 inimest, kõik lennud, ööbimised, vaatamisväärsused, transport, söök jook meelelahutus jne).

Täiesti ühel meelel eelkõnelejaga, et Playa del Carmen on väga suurel määral Ameerika turistile suunatud koht nagu ka Cancun. Kui sind huvitab McDonalds ja Starbucks siis on see sinule. Tõelist Mehhikot näed näiteks juba eelpool mainitud San Crisobal'is, ühesõnaga mida kaugemale turistimekadest seda ehedam on elamus. A la sisemaal mägede vahel väikesed külakesed jne Kui Playa del C'st kaugemale reisimise plaani pole siis soovitaksin ka pigem Tulum'i, sealsed rannad on ikka super ilusad ja rahvast kõvasti vähem kui viitsid 200m suuremate hotellide rannaribast eemale jalutada.

Jah, ostime eelmisel aastal piletid lennuks Frankfurdist läbi Dubai Kuala Lumpuri. Kõik sujus ja asi oli aus.

olin ise sama probleemi ees mõni aeg tagasi ja lõpuks piletid said ostetud läbi bookinghouse.net'i, e-piletitena.

Lendasime Continentaliga frankfurt-newark-panama city, kõikk lennud väljusid õigeaegselt v.a. newark - fra, mis hilines üle tunni. ja enamsti jõudis sihtkohta varem kui planeeritud. ebameeldiv oli 3 tundi ootamist usa'sse sisenemisel, kuna korraga saabusid 7 lendu ja mitte-usa'kate kontrollimine võttis tohutu aja. 3st tunnist napilt piisas et jõuda järgmisele lennule.

Minu kogemused samuti ainult positiivsed. Ostsin piletid Kesk-Ameerikasse, Continental Airlines'iga, kuna neid polnud võimalik otse Continentali lehelt osta. Olen jäginud ka nende erinevaid sooduspakkumisi ja pakuvad väga häid hindu

Milega plaanid HK'st edasi Filipiinidele lennata? Päris ahvatlev plaan sul sellepärast küsin