Viimased kommentaarid

Tundub nii, et USA piir avatakse meile nov 2021 alguses: https://deadline.com/2021/09/us-uk-travel-ban-eu-covid-vaccinations-biden-trump-1234840442/

Aga peab olema vaktsineeritud + tegema testi 72 h enne reisi.

Aitäh Pets info eest! Kas helistasid refundi saamiseks või tegid meiliga? Ja kogu raha said tagasi? Kas sul ka muudeti lennuaegu ja seetõttu said kogu raha tagasi?

Ette tänades,

Axxx

Tervitus. Minul ostetud Lufthansa USA piletid ja muudeti lennuaegu veidi üle 2 tunni ühel suunal (2 h ja 7 min võrreldes algse lennuplaaniga). LHst tuli meili teel teavitusega ka samas info, et mul on 3 varianti: muuta reisi kuupäevi, valida teised lennupiletid või saada piletiraha tagasi (refund). Ise sooviksin tühistada reisi (kuna pole selge kas USA piirid niipea avab) ja raha tagasi saada, aga kas tühistades saan ikka kogu raha tagasi st. on mul õigus kogu raha tagasi saada?

Mis te arvate?

Teadja,  kirjuta siis teistele ka palun, mis see hea hind USAsse oli, millega piletid said? Ette tänades!

LH-l jah praegu normaalsed tingimused, et saab muuta kuupäevi ja sihtkohti.

Kas ESTAt saab taotleda praegu?

Aegean Airlinesi Tallinn-Ateena-Tallinn septembri ja oktoobri 2020 lennud on tühistatud. Info pärineb 04.08.2020 Aegean Airlinesilt.

Aegean Airlinesi eestikeelne klienditeenindus on telefonil: 6681044.

Täna rääkisin klienditeenindajaga, kes ütles, et Aegean on tühistanud kõik Tallinn-Ateena-Tallinn lennud augusti lõpuni. Ja võib-olla paari nädala jooksul tuleb uus sügisene lennuplaan. Tühistatud lendude eest saab vouchereid (kehtivusega 18 kuud) ise vormistada Aegeani või lennupiletite vahendaja kodulehelt.

Minuke, proovi erinevaid kuupävi. Hetkel näitab, et lennud Ateenasse (läbi Frankfurdi) alates 18/06.

Grex, Lufthansaga saab ka Ateenasse peale 15. juunit. Vahemaandumine Frankfurtis ja karantiinikohustust pole seal. 

Minul ostetud nädal tagasi piletid 18-28.06 Lufthansaga Ateenasse (läbi Frankfurdi).

Vatse, palun lisa link, kust sa näed Lufthansa uue graafiku järgi kinnitatud lendusid juuni lõpuni. Vaataksin, kas minu lennud seal sees ikka. Tänud ette!

Mina ostsin eile Lufthansaga lennud Ateenasse. 18.06.2020 Tallinn-Frankfurt-Ateena ja tagasi 28.06.2020 Ateena-Frankfurt-Tallinn. Kas võib olla, et need lennud ei toimugi?

Ametliku nimekirja avaldab Kreeka peaminister mai lõpus. Ma arvan, et Eestil on vägagi lootust selles nimekirjas olla.

Kolmapäeval Kreekas avalikustatud turismikava "Restart Tourism" kohaselt jätkatakse rahvusvahelisi lende 15. juunist, kuid ainult osadest riikidest, kus nakkuste arv on edukalt õnnestunud madalal hoida. Ja ainult Ateenasse. Kui taasavamise esimene etapp läheb hästi, laiendatakse seda 1. juuliks kõigile riigi lennujaamadele.

https://greekcitytimes.com/2020/05/22/minister-greece-cautiously-reopening-for-summer-travel/

https://greekcitytimes.com/2020/05/21/the-19-countries-that-will-send-the-first-tourists-to-greece-from-june-15/

Eestlased (kogu Baltikum) saavad Kreekasse siseneda alates 15.juunist: https://www.keeptalkinggreece.com/2020/05/20/greece-foreign-tousists-june-15-countries-20/

Greece announces ‘Restart Tourism’ plan 2

Kas Kreeka avab siis rahvusvahelised lennud (eelneva covid-19 testi tegemise nõudeta ja 14 p karantiininõudeta) 15. juunil või 1. juulil?

Kuidas teie sellest uudisest aru saate?

https://www.itv.com/news/2020-05-20/greece-to-allow-international-flights-to-tourist-destinations-from-july-1/

See on super uudis. Balkan and Baltic countries, Germany and regional countries such as Israel and Cyprus are expected to be in the first wave of those whose citizens will be allowed to enter Greece, Mr Theoharis said.

Kas Kreeka avab siis rahvusvahelised lennud (eelneva covid-19 testi tegemise nõudeta ja 14 p karantiininõudeta) 15. juunil või 1. juulil?

Kuidas teie sellest uudisest aru saate?

https://www.itv.com/news/2020-05-20/greece-to-allow-international-flights-to-tourist-destinations-from-july-1/

See on super uudis. Balkan and Baltic countries, Germany and regional countries such as Israel and Cyprus are expected to be in the first wave of those whose citizens will be allowed to enter Greece, Mr Theoharis said.

Aga mida teie teete tühistatud Aegeani lennupiletitega: taotlete raha tagastust vastavalt EU seadusele (mida Aegean ignoreerib) või võtate voucheri, millega pole eestlastel tegelikult mitte midagi teha (ja loodetavasti saab kasutamata voucheri eest raha tagasi 18 kuu pärast)?

Reisispets, mis kindlustusfirma ja kindlustuskaitse nii lahke on?

Nagu värskest uudisest lugeda saab, avaneb Kreeka turismile kõige varem 1. juulist 2020 a : https://news.gtp.gr/2020/05/05/pm-mitsotakis-gives-best-case-scenario-2020-greek-tourism/

PRM, miks arvad, et need, kel juba piletid juuli-okt ostetud, need koostöös AriBalticuga veetakse läbi Riia või Berliini ikkagi kohale?

Kas sa arvad/pakud seda või oled reaalselt saanud vahetada või pakkumise Aegeanilt nende läbi Riia, Berliini lendudega asendamise kohta?

Mina isiklikult küll ei saa vahetada nende lendude vastu oma pileteid ja ei usu, et neid asenduslennuna pakutakse.

Kas chargebacki (ehk kaarditehingu vaidlustamist) pangast saab taotleda ka Mastercard deebetkaart plussiga makstud lennupiletitele (majutusele)?

Minul sama teema. Pakutavat voucherit ja lennukuupäevade edasilükkamist ma ei taha, sest Aegean Airlinesi otselennud Ateena ja Tallinna vahel lõppevad teadmata ajaks. 

Õigus on raha tagasi saada ja seda õigust tasub kasutada!

Henry777, aitäh info eest. Peale 26.06 lennud siis tühistatud? Mulle pole sellekoast infot meiliga tulnud kahjuks. Millisele tel.nr sa helistasid?

Kas kellegil on lendude tühistamise, raha tagastamise, infoliinile helistamise kogemusi Aegean Airlines'iga? Sellel lennufirmal 2 x nädalas otselennud Tallinnast Ateenasse.

Täna ilmus artikkel: 

https://reisijuht.delfi.ee/news/news/eesti-turismifirmade-liit-palub-inimestel-juba-ostetud-reisipaketid-mitte-tuhistada-vaid-edasi-lukata?id=89368993

Tore mõte ju iseenesest. Ja kindlasti paljud seda teeksid. Aga Eesti Turismifirmade Liit ilmselt ei tea, et edasi lükatud reisi eest küsib reisikorraldaja raha juurde. Sama reisi eest edasi lükates tuleb juurde maksta. Miks nad nii teevad? Kus on reisikorraldajate mõistev suhtumine?

Kas kellegil kogemusi Aegean Airlinesiga? Bronnide muutmise või lennupiletite eest raha tagastamisega?

Ja booking.com'iga (minul non refundable bronn Kreeka hotelli juunikuuks)?