trip-krainetrip-ukraine-dark

fofa

Reisisell, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
8 kommentaari
 

12 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

2 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

200-300 eur reis?

Huvitav, kas kuhugi kaugemale on võimalik sõita nii pisikese eelarvega? Ajaliselt tänasest augustini. Väga vähenõudlikud ja seiklushimulised naisterahvad ise. Päris Türki telkima minna ei tahaks, aga igasugu muid lahedaid ettevõtmisi kuulaks küll. Kunagi sai häälega Portugalis ära käidud. Raha läks 70 euri, millest 50 lihtsalt varastas heasoovliku autojuhi järeltulev põlv ära :) Nüüd vanust veidi rohkem ja päris häälega ei läheks. Bussid-rongid-odavlennud… ? Sihtkoht lahtine. Lihtsalt meri, suvi ja vahvad inimesed.

Eks see teema sai just kogemuste vahetamise ja heade nõuannete saamise eesmärgil üles võetud.

Kas (Eesti) maal vanaema juures ei või liputajast naabrionu Juhan olla? Palju see vanaema oma lapselastekarja kõrvalt jõuab ühel silma peal hoida? Portugalis hoiab suguvõsa last ja ta on seal koos teise samavanusega kaks last umbes 10-12 inimese hoida. Saab suve jooksul oma nunnumeetri tükiks ajaks täis:) Minu postituse mõte oli saada infot, et mis dokumente pean tegema, mida lapsele kaasa andma ja kuidas lapsed ise on sellisele lendamisele reageerinud, mitte delfilikku närimist. Ju need meie pere võimalused ei ole sellised, et terve suvi laps Eestis hoida.

To ema 20.30 Kas on siis parem laps kuuks üksi koju jätta suvel? Lastel ju koolivaheaeg ja üle ühe kuu puhkust ükski firma ei anna. Hea, kui suvel üldse saab. Saadan parem lõunasse päevitama ja tema jaoks armsate inimestega aega viitma. Ei ole nii rikas ka, et ise viia ja tuua, 10 000 krooni lihtsalt raisata. Hea, et selline võimalus on olemas!

Kuidas lapsed ise on kommenteerinud? Lennufirma koduleheküljelt lugesin, et vahepealseks ootamiseks on lastel oma lounge kus saavad juua, nati näkkida ja videomänge mängida. Kas peaksin taskuraha kaasa andma nende snäkkide jaoks, või on need tasuta...seda ei teagi. Ta räägib algtasemel portugali keelt. Lennufirmaks on KLM aga opereerib prantsuse tütarfirma. Nii et nende poolt portugali keele tundmist ei saa vist oodata.

Iga kohalik turg ei ole ju netis. Sellel turul, kus ise kunagi käisin, olid ainult posti otsas ripendavad paberid reklaamiks. Samas pidi toimuma igal kuul kindlal päeval. Enamustel inimestel elu ei keerle neti ümber.

Üritasin selle klubiga liituda umbes kuu tagasi. Siiani ei ole vastusidet saanud. Eks ma oota edasi.

Kuna Hispaania enamus randu on ööbimiseks keelatud ja võib ju täiesti juhtuda, et paigas, kuhu maandume, pole tasulist kämpingu/ööbimiskohta, tuleb politsei kummitama. Suhteliselt õudne, kui keegi kopib telgi peale keset ööd. Või siis mõni üritab telki lõhkudes midagi varastada. Sellepärast väike kahtlus ongi.