trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Hei, üks eestlaste matkaauto seikleb hetkel Santa Cruz de Miramar-i lähistel :)

Soovitama ei hakka aga.....1. Sunny Beachil on mõtetu osta nn kõik hinnas. Elu on väga odav, toidukohti palju ja alko on ka odav. Augustis on kindlasti juba - kas osta 1, saad 2 või osta 2, saa 4-5 :) 2. Panusta raha parem heale hotellile. Võta lisaks ehk ainult hommikusöök. Hotellid on päevi näinud ja räpakad. Ise oleme aastaid käinud, järgi proovinud mitmeid hotelle. Parim, mis asub keskuses on Barcelo Royal Beach.

Hei, olen reisinud, korduvalt. Tavaliselt tuleb selline teenus juurde osta.Need summad varieeruvad reisiti. Kui oled ärksam tegelane, leiad kindlasti võimaluse ise odavamalt transport leida. Kui meeldib mugavus, kannatab osta nende kaudu.

Millamann- mis taimi sa silmas pead ? " Apteekrite kokkutuleku " taimi ei saa ühestki riigist tuua :) ja muud leiad sa kindlasti siinsetest nn botaanika kauplustest.

Ehk jagad kontakte Vaht999. Kirjutasin antud pakkujale aga vastust veel pole. Tänud juba ette !!!

Oleneb kuhu sa minemas oled.Tavaliselt leidub neid rahaautomaate küll igas suuremas linnas üsna tihedalt.Päris külapoes ma ei tea, kuidas kaardimaksega lood on aga tsivilisatsioonis on väga edukalt võimalik seda toimingut teostada