trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Kas ühe päevaga jõuab ära vaadata Nida peamised vaatamisväärtused? Meil plaan Nidale minna hommikul ja õhtul tagasi mandrile.

Meie lähme samuti 26.05 ja oleme samas hotellis!

Meil sama hotell, aga saabume alles 26.05. Kas ma saan aru, et Khania ja Balos jäävad samasse kanti, ning kui rentida auto siis võimalik ühe tiiruga neis kohtades ära käia.

Meie võtsime auto lennujaamast, Dollar car rental. 5 päeva maksis koos kindlustusega vist umbes 300$ (Jeep grand jerokee) Kusjuures nad tahavad bronnida krediitkaardilt 600$ kuni tagastamiseni.

Meie olime Ocean ter. hotellis Hawaii. Seal samas kõrval oli mingi Inn (täpselt ei mäleta kas Holiday vm.)kus oli hind soodsam. Kohapeal leiaksite ookeanist natuke eemal hotelli umbes 65$ 4le aga tõesti pole päris rannaäärne kant. Kui aga rendite auto pole probleemi.

Mina tõmbasin ka netist ise. Sama teema USA-s väga hea, ka huvipunktid paljud olemas. PR jätab soovida (ei tea midagi ühesuunalistest tänavatest) aga saab hakkama, parem ikka kui lihtsalt kaart. Vaata http://thepiratebay.org/browse/ (peab tõmbama ka programmi mis torrent filesi lahti teeb Võid ka lihtsalt googlisse otsingusse panna "tomtom maps torrent"

Käisime nüüd jaanuari lõpus Miamis ja auto rentisime Eestist ette Alamost. Kohapeal võtsime veel teeabi kindlustuse juurde 50$. Kokku maksis 7 päeva sealjuures kõik kindlustused (va. pagasi kindlustus autos)kesklassi SUV masin 350$. Aga Kui buss meid autot valima viis, selgus et SUV parklas seisis ka üks mahtuniversaal, küsisime kas võime selle võtta ja öeldi vaid palun. Seega saime sama raha eest väga mahuka ja mugava auto. Paak kütust ka hinna sees.

Palju USA-s see kiirtee maks ka on? Kas peab auto rentides ka kohe peenraha taskud täis panema.

...seda sellepärast, et paljudes majutuskohtades (just väiksemates)müüakse tuba mitte ei vaadata, et kahene tuba ja peab kaks inimest olema. Loomulikult ei mõttle et vahet pole mis suuruses tuba küll me ära mahume, aga meiejaoks on oluline vaid katus ööseks peakohale saada. Kõik noored inimesed, ei karda me ka kitsastes tingimustes magada. Aga soodne hind on meile küll oluline!!

...seda ka mitu inimest tuppa läheb? Meid 5 aga enamus kohtades pakutakse tube kuni 4-le. Kas peaks ühe salaja tuppa nihverdama või võib selja sirgu lüüa ja viiekesi sisse astuda? Mis hinnaklassi need suvalt valitud hotellid-motellid väljaspool Miamit ka jäävad?

Mis tüüpi lennuk Londonist US-i läheb?

Kas keegi oskab neid AA lennukeid kommenteerida? Kas teenindus norm., kas tel.ekraanid istmetes, toit norm? Ise pole selle firmaga varem sõitnud.

Kuskilt kuulsin, et Floridas tegelevad kaasmaalaste majutamisega ka väliseestlased või nende käe all toimivad hotellid. Kas sellel võib tõepõhja all olla ja kui on kas keegi oskab mõnda soovitada. Huvi seetõttu, et mujal reisides olen suhelnud seal elavate eestlastega ja saanud huvitavaid, sootsaid ja asjalikke soovitusi. Tänud

Meie oleme 14.01-22.01 Floridas ja 22.01-28.01 Puerto Ricos 5 in. Kui kellegil on huvitavaid ideid andke teada.

Sorry. Üks küsimus teisest rubriigist aga ehk saan vastuse. Kui taotlen viisat koos abikaasaga, kas pean panema saatkonda ühe aja kahepeale või ikka mõlemale eraldi? Tänud

Meil on ikka oluline, et päris urgas poleks aga megakallis ka mitte. Kui saaks viiekesi tuppa, siis oleks nõus isegi kuni 150 $ maksma. Netist leidsin erinevate süsteemide kaudu päris häid pakkumisi Miamis ja usun, et paariks esimeseks ööks võtame siit midagi ära ka. Aga sealt edasi sõites ei tahaks oma reisi päris grupireisiks muuta (kus täpselt pead olema mingil ajal mingis kindlas kohas). Tahaks vähe vabadust!!! Kas seal kohapeal ikka hotellides sularaha vastu võetakse? Või käib kõik kaardiga?Kas see Motel 6 on seal mingi levinud kett? Mis motelle üldse tasub teepeal katsetama minna ja kas on mõni kett kuhu kohe kindlasti ei tasuks minna?

Tänud jälle!

Me tegelt plaanisime ikka esimesed ööd Eestist juba hotelli ära bronnida. Paar päeva Miamis veeta ja siis sõita edasi. Kas Miamist väljas on sama keeruline kohti saada kui Miamis? Näiteks Orlandos ja Tampas, kuidas seal kohtadega võiks olla? Key Westis, nagu aru saan pole suurt lootust huupi norm. hinnaga tuba leida. Igavene jama kui ei tea oma täpset ajagraafikut. Meil seltskonnas kaks meest ja kolm naisterahvast, ning naised ju valivad vähe rohkem:) Tänud jälle

Tahaks sõita seda traditsionnilist Florida ringi Miami-Orlando-Tampa-Sarasota-Key West-Miami. Millised asulad oleks selle ringi peal vahepeatusteks parimad (hea rand,norm hinnaga hotellid, mis iganes veel huvitavat teha) Kas Miamis on ka mingid vahvad kohad kus eestlased kogunevad (baar vms.) Tais on selliseid kohti küll. Hea oleks kui saad minna kuhugi, kus vennad/õed eestlased ees ja nõu küsida.

Muide head Taasiseseisvumis päeva kõigile!!!

Mõtlesime, et sõidame palju viitsime ja kui õhtu saabumas maandume mingis hotellis. Netist bronnimise miinus on see, et me ju ei tea kuhu me mingi päeva lõpuks jõuame. Norm hind on kuni 125 $ öö ühe toa eest (kuhu mahuks 5 in) Kolmekesi voodis magamisel probleemi pole!

Tuleme jaanuari keskel Miamisse ja mõte oli, et rendime auto ja bronnime Eestist 2 ööd mingis hotellis väljapuhkamiseks. Edasi mõtlesime minna autoga Orlando poole. Sooviks teada, kuidas on kohapeal ööbimise leidmisega? Kas leiab lihtsalt sisse sadades norm. hinnaga tuba. Veel üks asi - Oleme viiekesi aga enamus toad on max 4-le, kas tekib probleemi kui oleme toas viiekesi. Tänud